Mrufuk isimli üyenin son içerikleri

1. M

İşlemci PBO ayarlarının testi

Yazdım instadan hocam
  2. M

İşlemci PBO ayarlarının testi

Arkadaşlar forumlardan ve YouTube kanallarından baktığım kadar yaptım ama beceremedim bana bu işlerden iyi anlayan bi arkadaş discord yada özelden yardımcı olabilir mi lütfen
  3. M

Watch 4 classic google asistan sorunu

watch 4 akıllı saatime google asistan kurdum. İlk zamanlarda bi problem yoktu bi kaç hafta sonra asistan ile saat üzerinden arama yapmam gerekti ama dediğim kişi adını direkt web de yada youtubede arıyordu gerekli tüm izinler de verili sildim yeniden kurdum yine olmadı çözümünü bilen var mı...
  4. M

iş bilgisayarı için tavsiye lazım

psu sağlam mı acaba çok uzun süreler açık kalıyor pc sıkıntı çıkmasın 1692782720 birde bu işlemciye hava soğutucu takmaya gerek var mı ısınma konusunda kasanın yeri biraz kapalı da 1692783210 hava soğutucuda takalım F/P uygun fiyatlı bi hava soğutucu önerirseniz parçaların siparişini geçeyim
  5. M

iş bilgisayarı için tavsiye lazım

İş yerinde kullanmak için kasa toplamayı düşünüyorum kullanılan programlar akınsoft, powerpoint, chrome, excel gibi uygulamalar kasma yavaş çalışmasını istemiyorum limitide 10 bin TL civarı olursa iyi olur daha uyguna da olabilirse çok iyi olur . Parça parça sipariş verip montajlatmayı...
  6. M

Galaxy rtx 2060 süper alınır mi

Hocam size zahmet link atabilir misiniz birde o kartın ısınma durumu falan nasıl kısa bir bilgi alabilir miyim sizden
  7. M

Hocam ben kendileri ile konuştum siteyi araştırdim bana güvenilir geldiler sadece iade etme konusunda şunu konuştuk kargo geldiğinde kutuyu kontrol edin içeriğini vs. Dediler eğer kırık falan varsa ordayken iade edin dediler onun dışında bir sorun varsa kırık veya vuruk durumunda iade kabul...
  8. M

Düzelttim hocam
  9. M

https://www.teknobiyotik.com/galax-rtx2060-super-gamer-8gb-1-click-oc-256bit-gddr6-rtx-2060-super-ekran-karti-26isl6hp76gp.html ürünün linkini yukarda paylaştım arkadaşlar. Yakın bir arkadaşım almayı düşünüyor bende forumlarda araştırdım alınabilir olduğunu Galaxy markasının iyi bir marka...
  10. M

Asus Prime B350M-A AMD B350 AM4 DDR4 3200(O.C.) anakarta sahibim değiştirmem gerekli mi?

Çok teşekür ederim arkadaşlar
  11. M

Asus Prime B350M-A AMD B350 AM4 DDR4 3200(O.C.) anakarta sahibim değiştirmem gerekli mi?

Peki anakart FPS i etkiler mi şuan
  12. M

Sistem Anakart: Asus Prime B350M-A AMD B350 AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Gaming İşlemci: R5 1600x Soğutma: game power iceberg 120 mm Ekran kartı: Asus rog strix 1660 ti oc Ram: 12 GB 2400 MHz Corsair (ramleri yakın zamanda 16 gb 2x8 3200 MHz ile değistirecem) Güç kaynağı: 600w Arkadaşlar bi kaç...
Top Bottom