MrUnique isimli üyenin son içerikleri

1. MrUnique

Modding Epic Games yavaş indirme problemi

denedim fakat işe yaramadı
  2. MrUnique

Modding Epic Games yavaş indirme problemi

Merhabalar, Steamde veya herhangi bir yerde indirme yaparken ortalama 6-7MB/S hız alıyorum ama Epic de 1mb/s geçmiyor boyut olarak da test ettim 10 saniyede 16mb indirme yaptı. Bu problemi nasıl çözebilirim.
  3. MrUnique

Yardım İşyeri için altyapısız internet önerisi

O Superbox gereğinden fazla pahalı
  4. MrUnique

Yardım İşyeri için altyapısız internet önerisi

Dostlar öncelikle merhaba, yakın zamanda bir dükkan açtım ve internet bağlatmak istiyorum fakat altyapı yok başvurusunu yaptım ama ne zaman ilgilenirler orası meçhul tabi. Önerebilieceğiniz altyapısız internet sunan bir firma var mı. Film, dizi, metin2 v.s. kullanıyorum 10-12mbps yeterli...
  5. MrUnique

Siyah Ekran problemi

kartı takıp sisteme 0 windows kurulumu yaptım
  6. MrUnique

Siyah Ekran problemi

düzenledim
  7. MrUnique

Siyah Ekran problemi

Dün RTX 3060 Ekran kartı taktım sisteme ardından gün boyunca oyun v.s oynandı. Gün sonunda pc yi kapattım bugün açtıgımda bu şekilde görüntü gelmiyor.
  8. MrUnique

Yardım Gigabyte B450M K Anakart için ram desteği

Merhaba dostlar. Arkadaşım i5 7400 den Ryzen 5 3600 e geçiyor şuan kullandığı ramler bu şekilde; Geçici olarak bu ramleri kullansa bu anakart desteklemeye devam eder mi acaba ?
  9. MrUnique

Öneri 220TL ye KADAR OYUN İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ

Arkadaşlar bana kulaklık bu zaman lazım, kulaklığım bozuldu bozulmak üzere :D
  10. MrUnique

Öneri 220TL ye KADAR OYUN İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ

Merhaba Dostlar, Bir Kulaklık almayı düşünüyorum 100-220TL arasında Abdullah Reyiz'in incelediği Gamepower Medusa yı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Düşündüklerim...
  11. MrUnique

Öneri Ekran kartı yukseltme

8GB DDR4 2133MHZ kullaniyorum. Fiyat olarak daha uygun cunku.
  12. MrUnique

Suanda rx580 i %75 performansla kullanmak bile beni idare edecektir kisa zamanda anakart ve islemciyi satip r5 1600 12nm gecicem insaallah.
  13. MrUnique

İslemcim suan i3 6098p fakat 1 ay icinde yukseltme yapacagim.
  14. MrUnique

Arkadaşlar ben halihazırda Asus Strix RX 460 4GB kullanmaktayım artık bu kart bana Fivem, Cod warzone gibi oyunlarda düşük kaliyor ve artık oyun oynamak iskence haline geliyor. Kartimi 500-600tl ye satıp 2.El olarak gtx 1060 3gb veya rx 480 almak mantıklı mı fiyatları 700-800tl civarinda...
Top Bottom