mterden isimli üyenin son içerikleri

1. M

Yardım Monster Notebook için LAPTOP SOĞUTUCUSU ÖNERİSİ

Monster Notebook için LAPTOP SOĞUTUCUSU ÖNERİSİ 100-150 civarı laptop soğutucusu önerilerinizi alabilir miyim
  2. M

BİLGİSAYARIMDA TROJAN Mİ VAR ?

Adam fikir almak için soruyor derdin ne ki böyle kaba konuşuyorsun?? Kimse sana cevap ver demedi!
  3. SON FİYAT !!!! Ryzen3 3100, Asus TUF 1650 Süper OC // Dark Guardian KASA

Ankara SON FİYAT !!!! Ryzen3 3100, Asus TUF 1650 Süper OC // Dark Guardian KASA

Acil Nakit İhtiyacından Satıyorum, Takas Yapmıyorum!! SON FİYAT!! Tüm parçalar Temiz, Çizik-Kırık hiçbir şey yok! Hepsinin Kutusu Tam ve Eksiksiz! İŞLEMCİ : AMD Ryzen 3 3100 (Garanti Başlangıç : 18.10.2020) 18 AY Garantisi Var ANAKART : Gigabyte B450M S2H (Garanti Başlangıç : 31.10.2020) 31...
  4. M

[REHBER] Dark Guardian için bulabildiğim ve önerdiğim en iyi havalandırma şekli rehberi

Arkadaşlar kasada ekran kartının altına fan takan var mı acaba? Nasıl oluyor, merak ettim? Yapan varsa fotoğraf atma şansı var mı?
  5. M

Yardım Kablonet 100 Mbps alıyorum ama oyun indirirken En fazla 3 Mb/s alıyorum

Mahalleye yeni döşendi daha altyapı, galiba ilk müşteride olabilirim acaba ondan kaynaklı olabilir mi? 1608924194 1608924223 Birde cat5 kablo kullanıyorum o yüzden olabilir mi? Olsa bu kadar hızda alamam diyede düşünüyorum
  6. M

İyi hoş teşekkürler fakat aklıma takılan internet hızım düşmesi gerekiyor ama hala 90mbps gösteriyor. Neden ki?
  7. M

1608923455 Arkadan da oyun inmeye devam ediyor 1608923475 Kısıtlamayı kaldırdım, yok
  8. M

Şuan ekteki dosya iniyor. Bir yandan da speedtest yaptım download hızım 84 gözüküyor
  9. M

Kablonet yeni altyapı çalışması yapıp mahalleye fiber getirdi. Direkt 100mbp internet (100güldürentarife) aldık. Yaptığım testte download hızı 99 verdiğini gördüm. Fakat steamden oyun indirirken hızım en fazla 3mb/s gördü. Biraz araştırdım bu hıza ort. 12mb/sn download almam gerekiyor. Peki...
  10. M

Günlük, Aylık Kullanılan interneti doğru şekilde ölçebilen bir program var mı?

Günlük, Aylık Kullanılan İnterneti doğru şekilde ölçebilen bir program var mı? Windows 10'genel veriyor, anlık değil. ShaPlus diye uygulama var. Geceden beri sadece 1-2 bölüm dizi izledim, bi kaçta ders videosu izledim. O kadar kalitelide değildi fakat 20gb gitmiş diye gösteriyor. Anlamadım bir...
  11. M

Yardım Hem 6 pin hem de 4 pin çıkışlı RGB fan kontrolcüsü var mı?

Dark Guardian kasam var. İçinde kendisiyle gelen 4 pinli rgb fan kontrolcüsü var. Fakat almak istediğim fanların 6 pin girişi var. Aşağıda ekteki fotoğrafta "Dark 2x12cm Ultra Bright 18X RGB LED Fan, 1xRGB LED Şerit Uzaktan Kumandalı RGB LED Kit (DKCKRGB01)" fanlarının içinden çıkan kontrolcüde...
  12. M

mikrofon Özelliklerinde Geliştirmeler Gelmiyor!!

Ne yaptıysam getiremedim, kulaklıkta arkadan cızırtı geliyor (Gamepower Warlock) Bu yüzden geliştirmeler kısmından ayar yapmam gerekiyor fakat, yeniden HD Audio Driver indirmeme rağmen hala gelmedi. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Top Bottom