Muammerdkc isimli üyenin son içerikleri

1. M

ewga 3080 ftw3 ultra derece sorunu

teşekkür ederim ilgilendiğin için
  2. M

işlemcide 55 derecelerde çalışıyor boştayken :( 1607898139 https://prnt.sc/w1yp06
  3. M

evet oyunda fanlar çalışmasına rağmen 83 dereceyi görüyorum.. msı uygulamasında derece limiti var onu 75e çektiğimde ise 75 i geçmiyor fakat performans eşdeğer oranda azalıyor fps düşüyor bu sefer
  4. M

kasa masanın üstünde ve heryeri açık önde 2 tane devasa fan var elimi koyduğumda elimi resmen serinletiyor hhiçbi sıkıntı yok egzos fanları radyatör hepsi çok güzel çalışıyor sadece ekran kartı yanıyo
  5. M

evet güncel. defalarca kontrol ettim . kasanın heryerini açtım. herşeyi denedim. 83 dereceler ekran kartına sorun verir mi ?
  6. M

tüm vidyoları izledim delirmek üzereyim...:( henüz 2 günlük sistem...
  7. M

kasa thermaltake view 51. en geniş en büyük kasalardan toplam 10 tane fan var sıvı soğutmayla beraber. psu ise asus 850 w. işlemci 3950x. 2 tanede 1 tb ssd var 1607896956 dostum kasayla alakalı olduğunu düşünmüyorum kasa çok serin. devasa bi kasa thermaltake view 51 1607897042 barış kardeş...
  8. M

arkadaşlar ewga 3080 ekran kartı normal halde 60 derecede çalılşıyor. 1 fan kapalı 2 fan aktif. yük altında ise örneğin PUBG 2k ful ayarlarda 83 dereceye kadar çıkıyorum 83 te sabit kalıyor. fanlarda yüksek rpm le dönüyor. kaç gündür çözüm arıyorum bulamadım yardımcı olur musunuz
  9. M

EWGA 3080 RYZEN 9 3950X KULLANIYORUM FAKAT TEST VİDYOLARINDAKİ GİBİ YÜKSEK FPS LER ALAMIYORUM

sadece csgo ile alakalı değil. tüm oyunlarda diğer sistemlere göre daha düşük fps le karşılaşıyorum
  10. M

EWGA 3080 RYZEN 9 3950X KULLANIYORUM FAKAT TEST VİDYOLARINDAKİ GİBİ YÜKSEK FPS LER ALAMIYORUM

ARKADAŞLAR YENİ SİSTEM TOPLADIM. EWGA 3080,RYZEN9 3950X 32GN RAM 3600MHZ. OYUNLARDAKİ PERFORMANSI TAMAM YÜKSEK AMA TEST VİDYOLARINDA 500 FPS ALINAN CS GO BİLE BEN 300 FPS ALIYORUM NEDENİ NE OLABİLİR ?
  11. M

Anadolu yakası montaj hizmeti veren biyer biliyor musunuz arkadaşlar

Teşekkür ederim👍 1606688181 Windowsu nasıl kurucam peki. Topladıktan sonra bilgisayar açıldığında nolucak onu bile bilmiyorum :D
  12. M

Kanka yaparım ama bi akslik çıkmasını istemiyorum :/ driverı var biosı var windowsu var. Bunları hiç bilmiyorum 1606688002 Modart tarzı YouTubeırlara nasıl ulaşabilirimki. Çok zor
  13. M

Evet malesef. Daha önce hiç toplamadım. Toplayabilirim kendime güveniyorum. Sadece uzun sürer ama topladıkdan sonra driver kurmasını bios falan onlar hakkındada bi bilgim yok. Bu yüzden mutlaka biyere gitmem gerek. İşimi sağlama almak için. Yada evime birini çağırmalıyım
  14. M

3080li sıvı soğutmalı sistem parçaları aldım arkadaşlar. İstanbul Anadolu yakası montaj hizmeti arıyorum. Bilen çıkar mı acaba
Top Bottom