mücox78 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Nfs unbound DirectX Function Hatası

Evet
  2. M

Nfs unbound DirectX Function Hatası

Merhaba Nfs Unbound girişte oyun açılmadan resimdeki hatayı alıyorum. bazense oyun açılıyor ama yükleme ekranında yada yükleme bitip açıldığında oyundan atıyor.
  3. M

Epic Games Launcher & EA uygulaması internet sorunu

merhaba internette gezinirken youtube ta filan video izlerken internetle alakalı sorun yaşamıyorum ama epic launcher ve ea uygulamaları açılırken internete bağlanma sorunu yaşıyor. sebep ne olabilir acaba ?
  4. M

Gta 5 extended texture budget ayarı yok

peki bu kaplama sorununu nasıl çözerim bi bilgin var mı oyun oynananmaz halde 1684852315
  5. M

Gta 5 extended texture budget ayarı yok

Arkadaşlar gta 5 te kaplama yüklenmeme ve donma sorunları yaşıyordum sanırım bu ayar yüzündenmiş ama bu ayar bende yok sebebi nedir?
  6. M

Ev interneti için yardım

olabilir hocam
  7. M

Ev interneti için yardım

Selamün Aleyküm Arkadaşlar Ev için yeni bir internet Almak istiyorum. Taahhütsüz olması tercihim.en iyi hız için nelere dikkat etmem gerekiyor ve tavsiyeleriniz nelerdir.örn gıbır net in 110 TL ye 100 Mbps interneti var 67 öneriyo sizce ne kadar alırım?
  8. M

FİFA 23 Direkt Açmak

Merhaba Epic gamesten FİFA23 aldım ve EA PLAY üzerinden açılıyor. ancak ilk zamanlar epicten kolayca açılırken güncellemelerden sonra açılmama sorunları,anti cheat hataları ile açamama durumum oldu.Sorunu ise EPİC GAMES i yönetici olarak ve EA in dosya konumundan EA Desktop u yönetici olarak...
  9. M

PCI WİFİ KART TAVSİYE

Merhaba MSI A520M-A PRO ana kartım var.bunun için pci wifi kartı ya da usb üzerinden wifi sağlayıcı almak istiyorum. yardımcı olabilecek olan var mı.aralarımda fark var mı ? en düşük ping i hangisinde alabilirim?
  10. M

gta 5 kasma-donma-kaplamaların yüklenmemesi

SSD ile ilgili yapmam gereken bir şey olabilir mi
  11. M

bios bu şekilde başka yapmam gerek bir ayar var mı
  12. M

başta yoktu diye anımsıyorum 2 ay kadar memlekete gitmiştim geldiğimde bu şekildeydi bios bakayım mı
  13. M

dediklerini yapıp geri dönüş yapıcam 1680815967 1680816038 sorun devam ediyor malesef
  14. M

özel ve oyun modlarında denedim ufak tefek iyileşmeler dışında etkisi olmadı
  15. M

hikaye modundayım
Top Bottom