Muhammed Uğur isimli üyenin son içerikleri

1. M

Bilgisayarım sürekli sıcaktan kapanıyor "GAMETECH FREEZER HD2.0" çözer mi?

Kışın yaşanmıyor bu durum. Bende sıcaktan oluyordur diye düşündüm.
  2. M

Bilgisayarım sürekli sıcaktan kapanıyor "GAMETECH FREEZER HD2.0" çözer mi?

Bilgisayarım da oyun oynarken aninden kapanıyor ve mavi ekran veriyor. İşlemci soğutucusu alırsam bu sorun düzelir mi?(Stok soğutucu kullanıyorun) Ürün: GAMETECH FREEZER HD2.0 AMD/INTEL RAINBOW İŞLEMCİ FANI...
  3. M

Öneri CSGO fps Arttirma komutlari

Arkadaşlar aktif olarak csgo oynuyorum tehlikeli bölge modu disinda 40-50 fps oynuyorum bana yetiyor ama tehlikeli bölge modunda 20fps ile oynuyorum eskiden kullandığım sağlam fps yükseltme kodları vardı sonra format attım PC ye onlar gitti benim için grafik önemli değil oyun MC yede benzese...
  4. M

Elektrik Kesintisinden sonra yaşanan tuhaf şeyler

Peki diğerleri için ne yapabilirim oyunlar vb açılmıyor ve PC çok yavaş açılmaya başladı SSD durumu iyi gösteriyor
  5. M

Bundan öncede bazen okumuyordu PC yi yeniden başlatınca duzeliyordu ama şimdi olmuyor yanmış bu diyorsunuz
  6. M

Hardiski okumuyor ki olurmu
  7. M

A4-4000 işlemci 2 çekirdekli 8gb ram DDR3 1333Mhz Sapphire hd4850 1gb ekran kartı BigMaster Elite Series 350W(80+ değil ) 120gb Ssd 150gb hdd
  8. M

Bugün sabah canlı derse girmek için PC yi açtım 10 dakika sonra elektrik kesintisi oldu tekrar geldi tekrar PC yi açtım sonra tekrar elektrik gitti sonra 2 saat sonra tekrar elektrik geldi PC çok yavaş açılmaya başladı 3-4 dakika starting Windowsta takili kalıyor sonra artık hardiski okumuyor ...
  9. M

Yardım Laptop Camında siyah noktalar var

Beyler bizim evde fosil bir laptop var onu film izlemek için tekrar canlandirdim ama ekranında 1 cm ve 2 cm lik noktalar var bikactane (Nedeni: ben küçükken bizim PC kapanirdi sıcaktan GTA san oyununda görevin ortasında kapanirdi PC ben birkaç kez sinirlenip vurmusum ) ekranı değiştirmeden...
  10. M

Yardım M2 dönüştürücü kullanirsam performans kaybı olurmu

Beyler Ali Express te gezerken şöyle bi alet buldum performans kaybı olurmu ?
  11. M

Yardım CSGO BİRDEN KASMAYA BASLADI ?

okadarını bılıyorum 1593103211 genelmı bu sıkıntı 1593103240 ayn benımde 100 oluyor ama fps dusuk 1593103551 Valorant gecme bahanesınede bulduguma goree
  12. M

Yardım CSGO BİRDEN KASMAYA BASLADI ?

Beyler dun csgo oynuyadım birkac saat sonra pc kapadım ertesı gun yanı bugun cs go actıgımda normalde 40-60 arası aldıgım fps 10-20 ye dusmus guncelleme felan gelmemıs fps max 0 fln yaptım olmadı ne yapmak gerek?
  13. M

Yardım Çözünürlük hatası

Monitorum Philips ama ayarlanmiyor ve nasıl default yapacam 1592583201 Olmuyor 1592583746 Win 7 yaparsam gecermi
  14. M

Yardım Çözünürlük hatası

Güvenli mod dahi acilmiyor
  15. M

Yardım Çözünürlük hatası

Yeni ekran kartı aldım ama taktiğim Fotodaki hatayı veriyor ne yapabilirim (Eğer foto gözükmuyorsa Şöyle yazıyor : Bu video modu gösterilmiyor Bilgisayar ekran giriş sinyalini 1920x1080@60Hz olarak değiştirin ) ama zaten catalisy control center Dan yaptim bu çözünürlüğu düzelmedi
Top Bottom