Muhammed100192 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Max 30.000tl hazır sistem önerir misiniz ?

Arkadaşıma bakıyoruz da en max bütçesi 30k İşlemci amd Ekran kartı nvdia istiyor Şimdiden elinize sağlık teşekkürle ir <3
  2. M

Versace eros muadili parfüm önerir misiniz ?

Peki loris markasını biliyor musun karışım yapıyolar kendileri öyle yerlerden alınır mı sence
  3. M

Versace eros muadili parfüm önerir misiniz ?

Arkadaşlar parfüm alıcam da eros güzel diyolar ds türkiyedeki erkeklerin yarısında var galiba öyle bi özelliği kalmıyo benim için ve pahalı geldi ( normalde alırım böyle düşündüğüm için almadım ) muadil parfüm önerir misiniz ? Ya da muadil parfüm alınır mı hep zaradan aldım şuana kadar
  4. M

Xboxdan fc points alsam pc de kullanabilir miyim ?

arkadaşta da aynısı oluyo da bilmiyorum ki ya telefonunda kayıtlı kartın filan yoktur belki
  5. M

Mağazada puan kısmında olması lazım
  6. M

kanka fifanın mobil uygulaması var fifa companion diye çok kullanışlı paket de açıyosun oyuncu da alabiliyosun takım kurma görevi de yapabiliyosun telefondan. ordan point alınca 12k 1700tl TL fiyatı var ( ea uygulaması )
  7. M

Arkadaşlar fc points alıcam da burda konsol yazıyor alsam kullanabilir miyim epicten aldım oyunu pc de 100dolar yazıyor 12k pointe 3k yapıyor böyle alınca 1700 ya da başka nerden alabilirim 1700e ?
  8. M

Razer barracuda - steelseries arctis 7 - hyperx cloud 3 ( wireless hepsi )

Kanka arctis nova 7 wireless aldım ses kalitesi iyi beğendim kablosuz olması da çok kullanışlı sarjı da hızlı doluyor 2 3 gün gidiyor tabi kullanıma da bağlı ama Razer kraken tournamet edition kablolu kullanıyordum ondan geçtim razer çok premium hissettiriyordu malzeme kalitesi rahatlık...
  9. M

RDR 2 yamada Türkçe fontlar bozuk gözüküyor

bende i harfi filan kare olarak gözüküyodu bozuktu 2 gün sonra düzeldi
  10. M

linkteki monitör nasıl alınır mı?

rampage filan boş bilindik markalardan al diyor yani. rampage ekipman üretiyor genelde ama ekipmanlarının bile iyi olduğu söylenemez :D monitörde boş iştir bana göre. aynı fiyatta adamın aşağıda attığı aoc samsung viewsonic daha iyidir. ben olsam mesela benq bir 144hz monitörle 240hz rampage...
  11. M

kablosuz kulaklığı nasıl sarj edicem ?

çok teşekkürler aynı ise kasanın usb portuna takayım ilginiz için teşekkürler iyi akşamlar
  12. M

steelseries nova 7 wireless
  13. M

kendi sarj cihazları mı oluyor yoksa telefonu ettiğim apple hızlı adaptör ve typc kablosuyla edebilir miyim ilkkez kullanıyorum
  14. M

Steelseries engine yardım

Arkadaşlar sonar kısmında game tarafında valorantı seçtim 7.1 i açık yaptım filan ama sadece valorant a girdiğimde bi o ayarlar kullanılacak film izlerken şarkı dinlerken başka oyun oynarken onayarların olmasını istemiyorum
  15. M

Razer barracuda - steelseries arctis 7 - hyperx cloud 3 ( wireless hepsi )

Ona bakmıştım 1 2 hafta önce de görüntüsü hiç içime sinmiyor ya sevemedim bi özellikleri iyidir belki bilemem
Top Bottom