Muhammet75 isimli üyenin son içerikleri

1. M

1650s mi yoksa rx570 mi alıyım

Naçizane tavsiyem ikinci el alacaksan 5700xt - 6600 veya 6600xt altı bakma çünkü 2.el hem kullanılmış ürünler hemde 1-2 sene sonra yine güncellemen gerekecek, bütçeni arttır 5700xt veya rx 6600 al pişman olmazsın.
  2. M

❌İndirim Bitti! MSI MAG CORELIQUID M360 360mm Sıvı Soğutucu Amazon TR 3180₺ Son 3 ADET !!

Almak isteyen ama alamayan varsa üzülmesin. Gaming gecesinde 3k ya satılıyordu gene gelebilir
  3. M

Çözüldü✓ Bu sistem alınır mı?

Ekran kartı ve fanlar çok gereksiz olmuş size tavsiyem gaminggentr-itopya-sinerji vb gibi sitelerden bütçenize uygun hazır sistem bakmanız ve emin olum pişman olmazsınız bu şekilde sonradan çok pişman olabilirsiniz. İyi alışverişler
  4. M

Bu PSUlar arasında hangisi seçilir ?

Evet söylediğim gibi kullanan kişilerin yorumları çok daha değerli oluyor böyle durumlarda. En doğrusu kullanıcı yorumlarına göre hareket etmemiz
  5. M

Bu PSUlar arasında hangisi seçilir ?

Ben tuf tercih ederdim ama yinede alınan sitelerdeki yorumlara bakmanızı tavsiye ederim.
  6. M

Gpu nun rgb kablosu nereye takılıyor

Anakartınız da 3pin argb girişi varmı onu öğrenin eğer varsa oraya bağlantısını yapıp kullanabilirsiniz yoksa da exstra 3 pin argb konrolcü ile bağlantı sağlayıp kullanabilirsiniz.
  7. M

Öneri RTX 3060 Ti vs RTX 4060 Ti vs 3070 Ti vs 3080

Bende 4060 ve ikinci elde 3080, 6800xt arasında kalmıştım kimseye güvenemedim çünkü yüksek vram li ekran kartları mining için kullanılıyor genelde, temiz bulmasına zor o yüzden sapphire Rx 7600 xt 16 gb aldım sinerjide ucuzdu, gelince deneyeceğim performansını seversem önerebilirim.
  8. M

Ekran kartı ve işlemci yükseltmesi yaptım nasıl olmuş

Ben ardahanda oturuyorum, düşerim sizden fan ücretinin bir kısmını :)
  9. M

Anladım söylediğiniz fiyat benim için uygun gibi parçalar gelsşm herhangi bir aksilik olmassa ticaret yapabiliriz
  10. M

Hocam belirli bir bütçe yoktu ikinci elden 6800 ve 6800xt bakıyordum temiz bir şey bulamadım bende az fps versin kafam rahat olsun mantığıyla böyle yaptım 1709553232 Evet alım yaptım teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun inşaAllah
  11. M

Stok fan yok işlemci temiz kutusu sadece plastik kısmı var. Kargo daha yeni yola çıktı 3-4 güne ancak gelir diye düşünüyorum. Siz niye sordunuz işlemci mi :)
  12. M

İşlemci : amd ryzen 5 2600 Ekran kartı : sapphire pulse rx 580 8gb Anakart : asus tuf gaming b450m pro s Psu: xigmatek Vector S 750W Ram: 8+ 16= 24 gb 30000 mhz ram Yükselttiğim parçalar :sapphire pulse rx 7600 xt 16 gb...
Top Bottom