muhammetc isimli üyenin son içerikleri

1. M

VPN siz malum sitelere girme

DNS Nereden değiştiriliyor
  2. M

VPN siz malum sitelere girme

arkadaşın ev İnternetine bağlıyken sadece giriyor(hangi siteden bahsettiğimi biliyorsunuzdur **rnhup). ve vpn falan da yok Türkiye de gözüküyor direk başka ülkenin vpni flnda yok hani başka internete bağlanınca olmuyor bu nasıl oluyor bilen varmı nasıl yapılır kendi ev internetimede yapıcam...
  3. M

pre workout mu yoksa gamer hack mi

neden kuşkulandırsın ki iyi bir marka olarak biliyorum
  4. M

pre workout mu yoksa gamer hack mi

ben daha çok ders çalışırken odaklanmam daha iyi ve uzun süre çalışabilmem için alacağım tabi antreman önceside kullanırım ama daha çok ders için sizce hangsini alsam daha karlı daha faydalı olur
  5. ryzen 3 2200g

ryzen 3 2200g

alalı 6 ay felan oldu tertemiz işlemci kutu fatura garanti mevcut 0 dan farkı yok pazarlık azda olsa var
  6. M

gta 5 giriş ekranında kalıyor

yok crack li
  7. M

yok o nasıl oluyor 1660197627 Belki düzelir diye bi kaç dosyasını sildim yt de öyle diyordu
  8. M

b450m e uygun ucuz işlemci

bütcem buna yetmiyor yine çok sağolun
  9. M

yok düzelmiyor öylede yeniden başlattım yt de bir sürü video izledim hepsini yaptım halada düzelmedi
  10. M

Tyt ayt için yardımm

https://plus.mikailhoca.com/ ben burdan ilerliyorum gerçekten çok faydası var instagram ve youtube hesaplarınada bakabilirsin ama youtubetaki dersleri sitedeki derslerinin yerini tutamaz söylim
  11. M

bütçe yetmiyor 1200 e phenom || x4 955 olurmu acaba veya fx 6300
  12. M

b450m e uygun ucuz işlemci arıyorum 2. el olsun farketmez 500 -700 civarı yardımcı olabilirmisiniz
  13. M

gta 5 girdiğimde giriş ekranında kalıyor hikaye modu yükleniyor diyor öyle kalıyor resimler felan gösteriyor nasıl düzeltirim bunu
Top Bottom