Muhammmet Yusuf isimli üyenin son içerikleri

1. M

arkadaşıma oyun paylaşımı yaptım ban yermiyim

anladım hocam şimdi ben o olayı aynı pc için geçerli diye biliyorum ama başka pclerde olsa da bişi olmaz yani 1706716098 evet haklısınız teşekkür ederim
  2. M

arkadaşıma oyun paylaşımı yaptım ban yermiyim

Merhaba steam hesabımda 120ye yakın oyun var şimdi bi arkadaşım var onun kendi steam hesabı boş bende pcsine bağlanıp kendi hesabıma girip aile paylaşımı yaptım ve arkadaşın hesabında oyunlar gözüküyor bunu yapmak yasak mı ban yermiyim zaten aile paylamışımı yaptıktan sonra hesabı kapattım kendi...
  3. M

İşlemci kullanımı yüksek olduğu için işlemci değişme

format atarsam düzelir mi ve bios ayarları felan
  4. M

evet hepsi güncel ama aldığımdan berri zaten böyle belkide işlemci almam lazım yada başka bi sorun var çünkü aynı sisteme sahip olan kişilerin videolarına bakıyorum onlarda sıkıntı yok mesela warzone oynayamıyorum oynasam da 60 fps alıyorum
  5. M

ya msi afterburnerdan bakıyorum örnek bu oyun %80 olduğuna bakmayın bazen 60 a düşüyor az önce spiderman girdim oynayamadım bile baya yüksek cpu kullanımı yüzünden 1698971583 tüm oyunlarda nerdeyse
  6. M

bi fotoğraf atıyım istersen bazı oyunlardan ss alıp ?
  7. M

Merhaba bende rtx 3060 ti var işlemcim de 13100f ama oyunları oynayamıyorum doğru düzgün darboğaz çok oluyor işlemci kullanımı %90 felan ekran kartıda %60 larda hatta daha düşük sizce ne yapmam lazım anakartımın soketi 1700 buna hangi iyi işlemci iyi gider yoksa sorun işlemcide değil mi buna...
  8. M

İşlemci sıcağı 85 üstü olması

ne alaka herkes bilmek zorunda mı ?
  9. M

anladım peki düşürmek için ne yapmam lazım sıvı soğutucu alsam düşer mi yada yüksek bi işlemci mi almalıyım ?
  10. M

kasa asus tuf gaming gt301 1691229054 ya cahilliğime verde şuan bende işlemci soğutucu felan yok anlamıyorum stok soğutucu ne
  11. M

pcyi alalı 1 ay oldu daha
  12. M

i3 13100f 1691228736 pardon unutmuşum i3 13100f rtx 3060 ti
  13. M

Merhaba call of duty black ops 3 oynarken işlemci derecesi 85-87 oluyor sizce normal mi ?
  14. M

Nvdia denetim masasında ayar yaptıktan sonra monitörün gitmesi

Merhaba ben nvdia denetim masasında ayar yaptım kalite ayarları felan onları yaptıktan sonra uygula dedim monitör kapandı PC açık ama monitör de ekran yok fişini çektim pcnin tekrar açtım fakat HDMI bağlantı hatası alıyorum monitörde nasıl yaparım çözümü nedir ?
  15. M

cam kasanın filmini çıkarmalı mıyım

sağol yorumun için
Top Bottom