Mur4t isimli üyenin son içerikleri

1. M

PUBG mobile - bu kararıklık neden

herkesin de böyle mi acaba. bu vide cekenlere falan bakıyorum onlarda böyle değil. acaba monitörden bişey mi yapmam gerekiyor
  2. M

PUBG mobile - bu kararıklık neden

herkese merhaba arkadaşlar. ıkıtane ekran kartı taktım gtx 980 ti ve 1080 ti. ikisinde de bu kararıklık var. bunun sebebi nedir nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı oluınuz. çantamıo açtığımda oradaki eşyasların üzeri kararık.
  3. M

AMD fx 9590 için anakart önerisi

Bi fikir adamı var mı yardımcı olabilecek, tecrübe edinmiş.
  4. M

AMD fx 9590 için anakart önerisi

Herkese merhaba forumdaslarim. Elimde sıfır fx 9590 İşlemci var. Sağlam da bir kule soğutucu var. 16gb 1600mhz soğutuculu ram var. Gtx 980 founders edition ekran kartım var. 600w psu 80+ var. 500gb ssd 1tb hdd var. Sadece Anakartim yok. Bana önerebileceğiniz çok baba bir anakart arıyorum. Bütçem...
  5. M

Asus GeForce turbo 1080 hala alınır mı.

Merhaba kıymetli DAForum sakinleri. Garantisiz, hic açılmamış temiz Asus GeForce turbo 1080 kart buldum. Fiyatı 6500₺ sizce almalimiyim. Alırsam da ne gibi testler yapayım.
  6. M

140.000 bütçe. Passat almak istiyorum

Merhabalar arkadaşlar. Bütçem 140.000 TL buna uygun passat almak istiyorum. Sorun çıkarmayacak bir araç olsun, yaşı çok da önemli değil.
  7. M

R9 290x ekran kartı ve aoc 27"144hz 1ms curved freesync

Evet, bu ekran kartı ve ekran yeterli mi benim bu youtuberler gibi kaliteli görüntü alamama.
  8. M

Hala bekliyorum bilen birisi cevap yazar diye.
  9. M

Herkese merhabalar arkadaşlar. Sistemimde Bu iki bileşen var. Ama ben tatmin edici görüntü kalitesi alamadığımı düşünüyorum. Bu ikisi arasında herhangi bir farkdan dolayimidir, yoksa ben yapmamış olduğum belli başlı ayarlar mi var. Yardımcı olursanız çok memnun olacağım.. Ryzen5 2600 R9...
  10. M

İşlemci ile uyumlu mu - Gigabyte B450M S2H V2 3600mhz

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar değerlendiriyorum her fikirlerinizi.
  11. M

İşlemci ile uyumlu mu - Gigabyte B450M S2H V2 3600mhz

Arkadaşlar herkese merhabalar. Ryzen5 2600 islemcim var. Bu alacagim ana kart bu islemci için ideal midir veya sizin ideal diye önerebileceğiniz anakart lar nelerdir. Gigabyte B450M S2H V2 3600mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart
  12. M

Ekran kartım bozuk olabilir mi ?

maksadım ekran kartını gostermekti, ben asıl sorunu bulmaya çalısıyorum. 1615411547 lütfen arkadaşlar bilgilendirmenizi bekliyorum
  13. M

Ekran kartım bozuk olabilir mi ?

arkadaşlar herkese merahabalar. R9 290 4GB 512bit ekran kartım var. denemek için internet kafede taktım bilgisayara, görüntü alamıyorum, fanlar vs. herşeyi çalışıyor. kartım sapasağlam, en son 3 ay önce kullanmıştım. ter temiz kart. acaba taktığım sistemde sıkıntı olaiblir mi yoksa kart mı...
  14. M

6K ya her şey dahil sistem önerir misiniz?

Belli belli, hala bu zamanda knightonline oynuyorsa daha da başka bisey oynamaz, ha bir de oynarsa PUBG oynar...
  15. M

Acil lütfen. 6000 TL Monitör dahil AMD sistem önerisi.

Bilgisi önerisi olan var mı acaba
Top Bottom