Muratcan Acar isimli üyenin son içerikleri

1. M

CS:GO Silah modelleri nereden bulunur?

Arkadaşlar default AK-47, AWP, deagle silahlarının default hallerini nereden bulabilirim burada indirme linki bozuk. Bana bu silahların. Mdl. Phy. Ani DX90.VTX gibi dosyalarını nereden bulabilirim? Bunları markete ekleyeceğim sunucuma o yüzden skinsiz default AWP AK-47 deaglelar lazım bana...
  2. M

İşletim sistemi çökmüş bilgisayar kayıt defteri onarımı

Başlangıç onarma üzerinden D://Windows/System32/Logfiles/Srt/SrtTrail.txt üzerinden araştırma yaptım. SrtTrail.txt içinde baktığımda ana sebep kayıt defterinin bozuk olması imiş. Başlangıç onarma , sistemi yenileme , cmd sfc scannow , güvenli mod(1 kere girebilmiştim sfc scannow yaptıktan...
  3. M

Amazon ilk alışverişde indirim kuponu

Amazon mobil uygulamasında ilk kez bir şey satın almaya kalktım. Haylou T15 marka bir bluetooth kulaklık. Ama hangi kodu denersem deneyim bir indirim alamadım yardımcı olabilir misiniz?
  4. M

Nvidia denetim masası hz farklılığı

Kısa keserek konuya gireceğim. Nvidia denetim masasında 85 hz ama gelişmiş görüntü ayarlarından 85 hz e cekince optimum mode hatası alıyorum bunu düzelrmenin bir yolu var mıdır
  5. M

GeForce Experience Yüklemeli miyim ?

Merhabalar. Ben şu anki sistemimde Windows 10 kullanıyordum. Bu sistemde eskiden SSD yoktu, SSD kullandığım için Windows 10'a geçtim. Windows 8.1 kullanıyordum HDD olan işletim sisteminde ve GeForce Experience bulunuyordu. Ama açmaya çalıştığımda siyah ekran, fare ile CTRL + a yapınca <acces...
Top Bottom