muratcemkarakas isimli üyenin son içerikleri

1. M

Yardım ASUS ROG G15 G512LI RAM MHZ YÜKSELTEMİYORUM

ARKADAŞLAR 8GB TAKILI OLAN RAM İ 8X2 16GB YAPTIM ( RAM LERİ 8X2 SATIN ALDIM AYNI RAM LER ) 2667 MHZ DÜŞTÜ RAM LER VE BİR TÜRLÜ YÜKSELTME İŞLEMİ YAPAMIYORUM MHZ DEĞERİN DE AI TWEAKER - SUITE HİÇBİRİ YOK BOOT MENÜ DE RAM YÜKSELTME ADINA HİÇBİR ŞEY YOK NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ
  2. M

8000TL iPhone xs alinir mi

Face id tamir oluyorsa Apple alırım 15k ya kadar android çöp
  3. M

8000TL iPhone xs alinir mi

Bence face id yoksa değmez fiyat aşşağı ama face id olmadan pekte anlamı kalmaz xs almanın pil değişmiş önemli değil ama normaldir
  4. M

Çözüldü✓ ANAKARTIM KAÇ MHZ DESTEKLER VE DESTEKLEDİĞİNDEN FAZLA MHZ RAM SORUN OLUR MU ?

Arkadaşlar merhabalar ASUS ROG STRIX G512-LI Model bir laptop um var hali hazırda 8GB 2933MHZ CL19 RAM takılı cihazda aynı değere sahip 8GB bir RAM bulamadım Bu yüzden 8x2 RAM almayı düşünüyorum ancak Corsair Vengeance 3200MHZ RAM ler var sadece Anakartım max. kaç MHZ destek verdiğini...
  5. M

Hrz ve MS değerleri ne kadar önemli?

Hz olayını gözümüzle fazlasıyla fark edebiliyoruz ama ms olayını fark edemiyoruz yani rekabetçi oyunlar da hz olayından bir tık fazla ms önemli bence ancak hikaye oyunlarında ms çokta önemli değil ancak yine de her ikisini de oynayacağınızı ele alırsak ms bence bir tık daha önde ve GTG değeri de...
  6. M

Akım korumalı priz almalimiyim

Valla reis ben aldım polosmart kullanıyorum memnunum bir sorun yaşamadım çok pahalı değiller zaten biraz da içini ferah tutmak için alınabilir bence
  7. M

Huawei mi İPhone mi?

Kesinlikle iphone 60hz mevzusuna bakma stabil çalışıyor abi her işi eyvallah belki yapmıyor ama kamera ve uygulama optimizasyonu çok çok iyi hala iphone 7 nin kamerası bile taş gibi o yüzden kesinlikle IPHONE
  8. M

Sizce Amd mi Nvidiamı ?

Valla reis amd kullandım iyi iyi ama Nvidia daha iyi bence driver güncellemeleri olsun fps arttırmalar olsun bence daha iyi
  9. M

Soundpeats air 3 alınır mı

Şöyle hocam 3 4 arası diyebilirim
  10. M

Ben telefonda PUBG oynadım yani şöyle söyleyeyim hocam ne yapsanız da gaming gibi olmuyor 1699424434 Şöyle bir tavsiye verebilirim bende aynısını yaptım kulaklıklar ağır geliyordu başım ağırıyor du bende hafif kulaklıklara geçtim mesela rampage crack h11 bir de Logitech g435
  11. M

Amazon.tr üzerinden prime satın alıp Air 3 Deluxe Hs almanız daha mantıklı ben aldım gayet memnunum
  12. M

Çözüldü✓ Monitör önerisi acil !

Lg tercih etmelisiniz bence o bütçeye attığınız iki ekran arasından lg daha mantıklı
  13. M

CORSAIR KATAR PRO alınır mı

Asus tuf m3 de öneririm kullandım kaliteli bir mouse
  14. M

pcyi satıp araba alcam hangisi

Sana bi meireles abe
Top Bottom