muratmaske isimli üyenin son içerikleri

1. M

Msi mag forge 100R kasam yalama oldu

değişim yaparlarmı bilmiyorum açıkcası ama yapmazlarsa sana pratik bir çözüm sunabililrim hırdavatcılarda somunlu vidalar vardır onlarla monte edebilirsin hem alttan hem üstten tutuğu için yalama olması bişey ifade etmez internete ( somunlu vida ) yazarsan ne demek istediğimi anlarsın. Yeni bir...
  2. M

Kasama fan almak istiyorum fakat ölçüler normal değil

önce hesapla yerini 12 yada 14 cm fan için yerini işaretle matkapla del tak gitsin :)
  3. M

tam modüler güç kaynağı önerisi

Selam arkadaşlar ben yeni bir güç kaynagı almak istiyorum ve tam moduler istiyorum sizce ne almalıyım . 750w aşağı almayı düşünümüyorum fazlası olabilir.Sistem şu şekilde amd 5600 msi b550 tomahawk asus 1650s ekran kartı samsung 512 ssd m2 değil 6 corsair LL120 fan artiric 360 sıvı...
  4. M

Corsair icue 465x kasa fan %100 sorunu

anakart gigabyte b450 sh2 kontrolcu anakart üzerinde sys_fan girişe bağlı Pwn girşi dediğiniz o heralde bios nasıl bir ayar yapmam gerekiyo peki ?
  5. M

icue hangi bölümünden ayar yapıyorsun fan için. 1631174512 kasa ile gelen kontrolcu bu yalnız bunda aynı resimdeki gibi 3 takılı geldi bunun oteki boş olan 3 tarafı led için herlade dimi güç girişi değildir onlar herlade dimi ben yanlış yapmadım .
  6. M

bios fan kısmında fan rpm görünmüyo . 1631169265 işlemciyi görüyo sysfanı görmüyo.biosda
  7. M

Selam arkdaşlar ben şimdi şu kasayı aldım fanlar%100 çalışıyor. Fanların ledleri kendi kontrolcusunde besleniyo ICUE yazlımı ile kontrolde edilebiliyo...
  8. M

Kasa almayı düşünüyorum ama elimdki fanları kullanabilirmiyim bu kasada?

bekliyorum 1630933982 farklı renklerdede yansalar razıyım yeterki şkları yansın
  9. M

desteklermi zaten 2 üste 1 arkaya ezsos fan olarak takıcam ama nasıl bağlamalıyım çalıştırabilirliyim.elimdeki 3 fan konutrolculu ve sys fan yerine bağladım zaten anakartta 2inci bir sysfan girişi göremedim ben açıkcası alıcağım kasada kontrolculu elimdeki fanlarda hangisinin kablosunu nereye...
  10. M

bilgisayarımı kaça satabilirim?

kartrın 0 zaten 7k ikinci el 7k fiyat biçmen ilginç.
  11. M

Ben onu demek istemiyorum 3 kasa fanı takılı +3 bu fanları takıp 6 fan kullanbilirliyim
  12. M

Selam arkadaşlar şimidi benim çözemdediğim bir soru var size anlatmaya çalışim kendimi şimdi benim elimde 3 adet şu altta linkini atıcağım fan var elimde bu kasayı alırsan bu fanları kullanabilirmiyim . Kullanabilirsem nasıl bağlamalıyım . Anakartıda atıcam linkini bir çözüm rica ediyorum sizden...
  13. M

1100TL Kasa Önerisi ?

selam arkadaşlar ben bu 4 kasa arasında kaldım sizce hangisini en iyisi . LİAN Lİ 215 https://www.incehesap.com/lian-li-lancool-215-e-atx-mid-tower-gaming-kasa-fiyati-48657/?gclid=Cj0KCQjw1dGJBhD4ARIsANb6Odl5RFa5N_1qDu52V9TjJF5YvLQGswi4u02adqVRWG7Ihb_iLh5RVKQaAiGdEALw_wcB CORSAİR İCUE 465X...
  14. M

Fanlari kasa nasil konumlandırmalıyim? (çözüldü)

halettim çözüldü konu..
  15. M

Kontrolcuyu anakarta nasil baglicam (çözüldü)

bağladım halletim çözüldü.
Top Bottom