muratpkr isimli üyenin son içerikleri

1. M

İnstagram Reels vıdeo cıkmıyor

ınstgram reels kesfetımde cıkmıyo 1 haftadan fazla suredır onbellegı temızledım kaldırıp tekrar kurdum ama gene cıkmıyor bu sorunu yasayan ve cozen varsa yardımcı olursa sevınırım...
  2. M

ekrana görüntü gelmiyor

bilgisayarı baslattıgımda ekrana goruntu gelmıyor dugmeden kapatıp tekrar actıgımda ıse gelıyor sorun nedır yardımcı olursanız sevinirim
  3. M

yüksek bütçeli işlemci tavsiyesi

20-21k sadece kasa bu arada monıtor kulaklık vs yok
  4. M

Sıstemı dızmedım daha 20-21 k bandında yazılımda ıyı buıld alan oyun perfonması da ıyı olan sıstem toplamak ıstıyorum varmı onerın dıger parcalar ıcın
  5. M

Merhaba arkadaşlar 15-20 bin TL aralıgında cogunlukla yazılımda buıld alıncak arada oyun oynancak sıstem ıcın ıslemcı onerebılırmısınız ?
  6. M

işlemci ısınma sorunu

ramde bı sorun olabılır mı acaba aynı ıslemcıde arkadasım 2x8 ram taktı ıslemcısınde bı sorun yok
  7. M

işlemci ısınma sorunu

çözüm olarak napabilirim peki ?
  8. M

işlemci ısınma sorunu

1666814710 daha once de aynı yerdeydı 8 gb bı ram daha aldım ve ondan sonra ısınmalar arttı
  9. M

işlemci ısınma sorunu

ram frekans artırırken xmp ayarlarıyla oynamıstım olabılırmı
  10. M

işlemci ısınma sorunu

evet ön panelden bahsedıyorum ama 2 yıldır sorun yapmıyodu yazdan beri ıslemcın sogumadı bı turlu
  11. M

işlemci ısınma sorunu

kasanın on camını cıkardıgımda derece 10-15 arası ınıyor sebebı ne olabılır
  12. M

işlemci ısınma sorunu

Ryzen 5 2600 kullanıyorum 1660 ventus oc ekran kartım var valorantta 83 r6 da 90 a kadar cıkan ıslemcı sıcaklıgı var kule ve sıvı sogutma olarak onerebılcegınız veya sorunu baska sekılde cozebılcegım onerıleriniz varmıdır ?
  13. M

Steelseries Artic 1 mikrofon dip ses sorunu

Arkadaslar vıdeo ve yayın yaparken arkada sureklı bır dip ses gelıyor çözümünü bilen varmı acaba ?
  14. M

3500 TL'ye monitör önerisi

3500 TL'ye kadar IPS monitör onerbilirmisiniz
  15. M

İşlemci Fan Önerisi Tavsiye

500-600
Top Bottom