muratthn isimli üyenin son içerikleri

1. M

Vatan PC den sistem önerisi

Bence al, ne kadar beklersen o kadar pahalılaşıyor sen burda daha iyisini toplamak için beklerken fiyatlar uçar gider ilerde elbet bi ssd ram yükseltirsin
  2. M

Ekran Kartı Fiyatına Sistem🔥

Ryzen Radeon sistem hastaları alır anca
  3. M

10000Tl Bütçe Sistem Toplama;16 GB Ram + E5 2650 V4+X99 Anakart Mantıklı Mı?

bende server amaçlı toplamayı düşünüyorum dual xneon işlemcili olarak fiyata göre çift işlemci takabiliyor olmak cazip geliyor bana ama anlayan bir arkadaş olsa güzel olur
  4. M

Aliexpresten x99 dual Anakart sistem alınır mı?

Bu Anakart üzerinden bir sistem kurup olabildiğince uyguna bir server kurmak hedefindeyim sizce alınır mı? 2.103,83TL 30%OFF | X99 anakart çift CPU M.2 LGA 2011 V3 E-ATX USB3.0 SATA3 8 DIMM DDR4 destek Xeon işlemci yuvası 2011-3 https://a.aliexpress.com/_Ez0i4Xl
  5. M

🔥İndirim Fallout serisi fevkalade indirim

Fo76 da 900 saat geçirdim bence Fallout serisinin en iyisi oydu koleksiyonluk için böyle indirimi kaçırmamak lazım
  6. M

GIGABYTE RTX 4060 TI WİNDFORCE 8 GB Alınır mı

4060 ve -ti larda en iyi galax
  7. M

Gameboster %50 indirim gaming monitör alınır mı?

https://www.itopya.com/gamebooster-238-gb-2420cf-200hz-1ms-freesync-g-sync-hdmi-dp-fhd-va-curved-gaming-monitor_u23728
  8. M

Sistemi kaça satabilirim?

7-8 arasına satarsan git lokma dağıt derim sistemi diyorum tabi kasa harici olanları değil
  9. M

AŞAĞIDA BELİRTTİĞİM SİSTEMİ NASIL YÜKSELTEBİLİRİM?

nerden değiştirsen başka taraftan aksar sistem nesil olarak düşük elleme hiç gittiği yere kadar götürsün yada sat üstünü tamamla şuan kampanyalar gırla zaten çek bi kasa 3-5 sene götürür 1712690997 bu kasa server olarak kullanılabilirse pazarlık yaparız
  10. M

Her şeyi hazır olan sistem için kasa tavsiyesi

Asus tuf sormana bile gerek yok ilerde rtx5000 serisi geçme ihtimalin var
  11. M

Sarı sitede 1660S'e 12K yazan adam şaka mııı

İsteyen istediği fiyatı biçer zorla satmıyor ya 😀😀😀
  12. M

Ark oynayan var mı birlikte oynayalım?

2tb ı, sadece arka ayırmam lazım o yüzden oynamıyorum
  13. M

i5 14400 4070s sistem 25kya aldım

Hocam sen bayram sabahı güzel bir tatlı dağıt hayırlı uğurlu olsun sistemin
  14. M

YATIRIM HAKKINDA YARDIM İSTİYORUM

En iyi yatırım imarlı arsadır
  15. M

i5 14400 4070s sistem 25kya aldım

Ben bir kere denedim indirim günü sistem almayı adamlar ertesi gün arayıp fiyatlarda yanlışlık olmuş diyip bi ton zırvalayıp siparişi iptal ettiklerini söylediler indirim günü %30 düşükten gece aldım sabah ordaki oran yanlış yazılmış indirim%10 oluyor demişlerdi 😀😀
Top Bottom