musabzed48 isimli üyenin son içerikleri

1. musabzed48

Dying Light 2 Tolga ve Fatin görevinden çıkamıyorum. YARDIM

Arkadaşlar merhaba. Saçma sapan bir şey oldu. Hani bir görevde Fatin ve Tolganın istediği 6 şey varya onların 5 ini bildum fakat zamansal camı bulacakken nasil olduysa öldüm ve beni adamlarin odasinds yeniden doğurdu fakat hiçbir şekilde çıkamıyorum. O kadar 58 saat oynadım.
  2. musabzed48

CS-2 Ölüm Maçı FPS Saçma bir şekilde Düşüyor.

O zaman ölüm maçında işlemciye çok yük biniyor çok kisi oldugundan dolayi haliyle benim islemci yetmiyor herhalde. Mesela warzone da 100 kisinin oldugu oyunda 70 fps , 60 kisinin oldugu oyunda 90 fps oynuyorum. Islemci kaynakla o halde
  3. musabzed48

Sistem şöyle işlemcim r5 4500 ekran karti rx 6600. Sistem gayet iyi sakın bana sistem amd olduğu için kötü demeyin. Nvidia fanboyluk yapmayın. Sert olmuş olabilir ama anladinız siz.
  4. musabzed48

Arkadaşlar çok saçma bir şey var. Rekabette olmuyor fakat ölüm maçına girdiğimde ilk başta çok güzel 100 fps üzeri alıyorum biraz zaman geçiyor ve ardından 70 fps lere düşüyor. Oyuncu sayısı falan her şey aynı. Neden böyle garip bir şey var. Grafikleri en düşüğe çekiyorum genede lanet oyunda...
  5. musabzed48

Dying Light Görev İzlemek İstemiyorum

Eyvallah kardeşim oraya bakayım o zaman.
  6. musabzed48

Dying Light Görev İzlemek İstemiyorum

Biraz saçma olacak ama bu benim için bir sorun. Hikaye, yan görevler, meydan okuma falan her şey bitti sadece tekrarlanabilir görevler kaldı haliyle. Fakat illaki bir görevi izliyorum. Q tuşuna bastığımda turuncu konumu görmek istemiyorum. Daha doğrusu herhangi bir tekrarlanabilir görev izlemek...
  7. musabzed48

Sizce En iyi Alman Şansölyesi Hangisi ?

Cevapları Bekliyorum.
  8. musabzed48

Bu saçma sorunun çözümü nedir ?

Arkadaşlar outlast oynadım ancak bir türlü oyundan çıkmadı bende kasanın tuşundan bilgisayarı yeniden başlattım sonra otomatik onarım geldi. Ne denediysem denedim olmadı. Sıfırla diyorum hata veriyor, güvenli başlatıyorum yapmıyor yine hata veriyor. Sonra BIOS'a girdim ve Boot menüden SSD'min...
  9. musabzed48

Gta 5 Takılma Sorunu Sıktı Artık

Bugün öğleden sonra atarım hocam 1704669889 Hayır. Fareyi hem hareket ettirince hem de ettirmeyince oluyor
  10. musabzed48

Şuan oynuyorum ve vsync açık ve yine ani takılma oluyor. Zaten hep denemiştim yani açıp kapatmıştım ama sen dedin diye yine denedim fakat yine aynı sorun devam ediyor
  11. musabzed48

Fps sabitleme nereden yapılır bro
  12. musabzed48

V sync kapalı ama fps sabitleme ne
  13. musabzed48

Arkadaşlar yine saçma bir şey ile karşınızdayım. Bu Gta 5 te 150 fps alırken neden araç sürüyorken ani takılma olur. Cidden yeter artık. İşlemci R5 4500 ekran kartım rx 6600. Fps mükemmel ama ani takılma sorunu yaşıyorum. Gelişmiş grafiklerin hepsi kapalı. Grafiklerde ise hepsini normal yapmayı...
  14. musabzed48

Çözüldü✓ Beyler bu leptop iyi mi? oyun açarmı

Yani kanka nasıl desem Valorant işlemci ağırlıklı ama bu ekran kartını önemsiz yapmıyor tabii ki. Bana sorucak olursan düşük ayarlarda valorant açar ve belki 60 fps olabilir. Biraz daha para biriktir sevgiline layık daha iyi bir laptop al bence...
  15. musabzed48

Çözüldü✓ Beyler bu leptop iyi mi? oyun açarmı

Dostum farkettiysen harici ekran kartı yok. İşlemcinin ekran kartı var. Kesinlikle adam akıllı oynayamazsın. Açıklamadaki gibi bu kesinlikle bir iş bilgisayarı. 1703970427 Belki 1080p 60 fps oynarsın fakat o da düşük ayarlarda olur.
Top Bottom