Mustafa ÖNCEL isimli üyenin son içerikleri

1. Mustafa ÖNCEL

144 Hz Monitörüm var ama en fazla 60 Hz alabiliyorum

HDMI 2.0 bir kablo diğer HDMI girişlerine de uyar mı ? Elimdeki kablonun HDMI kaç olduğunu bilmiyorum. İnternette biraz araştırdım HDMI 2.0 ile 120Hz alınabiliyormuş. Kusura bakmayın bu konuda biraz bilgisizim.
  2. Mustafa ÖNCEL

LOL CS.GO tarzı oyunlar oynuyorum 144 Fps alıyorum. Ekran kartımın DP girişi yok dönüştürücü alsam 144 alabilir miyim onu öğrenmek istemiştim
  3. Mustafa ÖNCEL

Nvidia GT440 Nvidia GT440
  4. Mustafa ÖNCEL

Merhaba arkadaşlar bugün https://www.incehesap.com/gamepower-gpr24c1ms144-curved-gaming-monitor-fiyati-43403/ monitöre geçiş yaptım fakat ekran kartımda Display Port girişi olmadığı için HDMI taktım. Şöyle bir ürün alırsam 144 Hz alabilir miyim ...
  5. Mustafa ÖNCEL

2500 - 3000 TL Arası PC

Arkadaşlar herkese merhaba. 2500 - 3000 TL arası bir sistem alacağım. Bütçe 3070 TL ye kadar çıkabilir .
  6. Mustafa ÖNCEL

rtx2060 r5 2600x darboğaz

Hayır yapmayacaktır gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz
  7. Mustafa ÖNCEL

Masaüstü Ekran Görüntülerini Paylaşıyoruz :)

Ayrıca bu da var . :D Dönüşümlü olarak kullanıyorum
  8. Mustafa ÖNCEL

Masaüstü Ekran Görüntülerini Paylaşıyoruz :)

ASUS LOVERRR !!!!!
  9. Mustafa ÖNCEL

Geleneksel Dünya Tartışmasına Hoşgeldiniz Beni İkna Edin Amd mi İntel mi ?

Kesinlikle AMD. İntel 14 nm işlemciler kullanırken AMD 7nm ve 12 nm işlemciler üretiyordu. Ama İntel'in tek bir iyi yanı var 1080P oyunculukta daha iyi ama sadece bu özelliğinden dolayı İntel alınmaz. İntel'in 9. Nesil bir işlemcisini alacağıma şahsen AMD 3. Nesil bir işlemci alırım Ayrıca...
  10. Mustafa ÖNCEL

Hangi PC'yi tercih ederdiniz ve nedeni ?

https://www.incehesap.com/freedom-1570-donanim-arsivi-r5-2600-fiyati-40898/ Bu daha mantıklı hem Ryzen 5 2600'ü var hem RAM' 3200 MHz fiyatı da daha ucuz Tercih yapılacaksa İnce Hesap'taki pc tercih edilmelidir.
  11. Mustafa ÖNCEL

Aerocool Cylon 4 Alınır Mı ?

https://www.teknobiyotik.com/donanim/r-g-b/aerocool-cylon4-argb-12cm-fan-intel-amd-uyumlu-kule-tipi-islemci-sogutucu-ae-cc-cyln4.html Linkte belirtmiş olduğum kule tipi hava soğutma alınır mı ? (RGB'si çok hoşuma gitti ) Yoksa bunun yerine tercih edebileceğim başka bir kule tipi hava soğutma varmı ?
  12. Mustafa ÖNCEL

rx 5700 650 watt psu yeterli mi?

Yeterli olacaktir. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum
  13. Mustafa ÖNCEL

Inno3D 1650 Super Güvenilir ekran kartı mı?

Inno güvenilir bir markadır MSI vb. markalar gibi köklüdür gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. :)
  14. Mustafa ÖNCEL

Oyun ıcın aldım 8500 TL ye değermi ?

M2SSD kullanmanı tavsiye ederim yada bir SSD veya HDD daha ekleyip depolamayı arttırmalısın.
  15. Mustafa ÖNCEL

Bu zamanda bilgisayar toplamalı mıyım ?

Bence şu günlerde yeni bir bilgisayar almak mantıklı değil. Dolar çok fazla eskiden 4000-4500 TL olan sistem şimdi 5500 TL civarı.Zaten virüs var yarına çıkabileceğimiz belli değil. :D
Top Bottom