mustafa34 isimli üyenin son içerikleri

1. mustafa34

Ay Sonu Yayınlayacağım F/P Sistem İçin Sabırsızlanıyorum

Haydi MD-2 yılda bir kez de olsa ne olursan ol yine de gel MD-2 🙋🏽‍♂️
  2. mustafa34

24-31 Aralık haftasında bir MD-2 Sistem efsane olur 🙋🏽‍♂️

MD-2 umudu ile 23-31 Aralık haftasını beklemeye devam dostlar 🙋🏽‍♂️
  3. mustafa34

Kasım 2019’da DA-3.5 sistem sonrası 28 Aralık 2019’da, 2019 yılına damgasını vuran MD serisinin 1. versiyonu sonrası 2020 senesine damga vuracağına inandığım ve yine Kasım 2020’de satışa sunulup saatler içerisinde tükenen DA-4 sistem sonrası 2. versiyonu olacak MD-2’nin gelmesi umudunu...
  4. mustafa34

Abdullah Abi'nin İnstagram'daki Story'si

Kasım 2019’da DA-3.5 sistem sonrası 28 Aralık 2019’da, 2019 yılına damgasını vuran MD serisinin 1. versiyonu sonrası 2020 senesine damga vuracağına inandığım ve yine Kasım 2020’de satışa sunulup saatler içerisinde tükenen DA-4 sistem sonrası 2. versiyonu olacak MD-2’nin gelmesi umudunu...
  5. mustafa34

Merkez Bankasının Kasım ayında yaptığı gibi Aralık ayı içerisinde de bir faiz artışı yapmasu durumunda dövizin iyiden iyiye bayılacağı umudunu taşıyorum. Haydi MD-2 gelirsin inşallah 1 milyon ve yeni yıl öncesi şerefine geçen sene olduğu gibi.
  6. mustafa34

1 milyon abone şerefine senede 1 kez verileceğine inandığım MD-2 Aralık son Haftası gelsin diyenler like’lara abanalım. MD-2 sesimizi trend topic yapalım 🙋🏽‍♂️
  7. mustafa34

Acaba Abdullah’ın “o sistem” diyerek İnstagram hesabında paylaşılan sistem yılda 1 kez yayınlanan MD-2 sistem mi 🙋🏽‍♂️
  8. mustafa34

Aralık son haftasına kadar kurdaki düşüş devam ederse ben Sevgili Abdullah’tan geçen sene 28 Aralık’ta yaptığı gibi hepimiz için bir fiyat performans canavarı olan MD serisinin ikincisi MD-2’yi çıkartır umudundayım. MD-2 bekleyenler, saygı sevgi ve fairplay çerçevesinde Aralık sonuna kadar...
  9. mustafa34

MD-2 Çıkış Tarihi İçin Tahminler

Merhaba Arkadaşlar. Geçen 2019 senesinin kasım ayı kara cuma döneminde sevgili Abdullah kardeşimiz 3999 TL’ye Sadece kasadan oluşan DA 3,5 sistemi tanıtmış, 1 ay sonra 28 aralıkta MD-1 sistem 2999 TL’ye tanıtılmıştı. Bu sene 2020’de 3-4 gün önce 4800 TL’ye DA-4 sistem tanıtıldı, peşine Aralık...
  10. mustafa34

Kara Cuma ya da Aralık son Haftasına MD 2 Sistem Gelir mi ?

MD 1 önümüzdeki ay 1 yaşına basıyor. Sizce şu 1,5 ay içinde kara cuma aralık sene sonu kampanyası kapsamında MD 2 sistem gelir mi ? Herkese iyi hafta sonları.
  11. mustafa34

Yeni tanıtılacak olan Fiyat Performans Sistem MD-2 olsun diyenler ?

Abdullah kardeşim sana paslıyorum. Gereken cevap verilecektir 😎 benim inancım tam. MD-2 olamasa da efsane bir sistem gelecek. Tahminen bugün ya da yarın incelemesi yapılacak olan ryzen 5 1600af li ve gtx 1660 lı bir sistem olur düşüncesindeyim. Fiyat tahminim 4100 olur. Yanında da bu ryzen 5...
  12. mustafa34

Yeni tanıtılacak olan Fiyat Performans Sistem MD-2 olsun diyenler ?

Evet, MD-1 rekoru kırılsın istiyor muyuz ?
  13. mustafa34

Donanım Arşivi Sistemlerini Nasıl Buluyorsunuz?

Sevgili Abdullah kardeşim legend is back bir MD-2 sistem bekliyoruz. Artık kır şu kendi efsane rekorunu üstadım 🙋🏽‍♂️
  14. mustafa34

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Artık MD1 Rekorunun Kırılma Zamanı Geldi 🇹🇷🇹🇷

Reis’in son hikayesinde paylaştığı düşük bütçeli olacak yeni F/P sistem sizce MD1 rekorunu satış adedi ve satış süresi olarak kıracak mı? Sistem fiyatı, donanımı ve çıkış tarihi tahminleriniz neler ? 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında başta çocuklarımız ve halkımız içinde bulunduğumuz...
  15. mustafa34

Teknobiyotik E2 Alınır mı ?

Abdullah’ın 4K ya çıkarmasını düşündüğüm Bilgisayarı bekle. E2’den daha iyi özelliklere sahip olacağından eminim.
Top Bottom