Mustafa77 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Ekranda ki görüntü bozukluğu

Hepsi güncel ama anlamadım gitti
  2. M

Ekranda ki görüntü bozukluğu

Merhaba, Mönütörümde bazen böyle görüntü bozukluğu oluyor bazen videolarda bazen cs2 de ancak oyun içi herhangi bir görüntü bozukluğu olmuyor mönütör testi de yaptım herhangi bi sorun yok hdmi taktım aynısı oldu şimdi display kullanıyorum gene aynısı oluyor ekran kartında mı bir sıkıntı vardır...
  3. M

Cs2 İzleyici biletini aldıktan sonra takas olur mu ?

Cs2 İzleyici biletini aldıktan sonra takas edebiliyor muyuz bilgisi olan paylaşabilir mi.
  4. M

Cooler Master Masterliquid ml240l v2 , Asus prime A620M E CSM uyumlu mu?

İzlerim problem değil de kasa küçük anakartta küçük kule tipleri büyük geliyor ve kaba duruyor benim için o yüzden sıvı soğutma almak istedim ne tür bir sıkıntısı olur
  5. M

R5 7500f var stok soğutucu var şuan sıvı soğutucu almak istiyorum
  6. M

Cooler Master Masterliquid ml240l v2 , Asus prime A620M E CSM Uyumlumudur tam olarak bilemediğim için sormak istedim.
  7. M

Mönitördeki görüntü bozukluluğu

Tamamdır
  8. M

Evet ekran kartına
  9. M

DP kablo var ancak onunlada görüntü alamıyorum kablo bozuk olabilir yeni almadım halen hdmı kendi kablosu samsungun kablodan olabilir mi acaba çünkü her iki hdmi yuvasına taktığımda aynı
  10. M

Merhaba, mönitörde küçük küçük bazen siyahımsı şekiller çıkıyor kendi hdmı kablosu ile bağladım 2 nolu hdmı ye takınca daha fazla hdmı 1 e takınca daha az çıkıyor çoğunlukla siyak ekrandayken video falan izlerken oluyor ancak oyun oynarken böyle bi problem yaşanmıyor. Siyah ekranı yakalayamadım...
  11. M

Mönitördeki küçük siyahlık

Sağlık olsun çözemedim bir türlü
  12. M

Masaüstünde de böyle oluyor
  13. M

Aynen ve masaüstüne böyle oluyor video falan izlerken oyunlarda böyle bi probleme rastlamadım rahatsız edici mönitömrde daha yeni aldım 1 ay olmadı.
  14. M

Merhaba, mönitörde küçük küçük bazen siyahımsı şekiller çıkıyor kendi hdmı kablosu ile bağladım 2 nolu hdmı ye takınca daha fazla hdmı 1 e takınca daha az çıkıyor çoğunlukla siyak ekrandayken video falan izlerken oluyor ancak oyun oynarken böyle bi problem yaşanmıyor. Siyah ekranı yakalayamadım...
  15. M

Youtube ekran sorunu

Bende genel olarak değilde küçük ekrandayken sadece videonun oynadığı kısımda ekan parlaklık açıyor hareket ettirince
Top Bottom