mustafadng isimli üyenin son içerikleri

1. M

Samsung tab a8 e dex yükleme

Samsung tab a 8 tabletinm var ve Samsung dex indirmeye çalışıyorum olmuyor . Başka bir yolu varmı yardım ederseniz sevinirim
  2. M

Samsung Galaxy A34 5G vs Xiaomi Redmi Note 13 Pro

Xiaominin şöyle bir saçmalığı var kendi uygulamalarına bile reklam veriyor (şuan Xiaomi kulanıyorum )
  3. M

1k oyuncu kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba ben bu sene yavaş yavaş oyuncu ekipmanlarımı topluyorum ve kulaklık konusunda kararsız kaldım bana 1 k bütçeli kulaklık önerirseniz sevinirm . bt yada kablolu fark etmez
  4. M

YKS Senem Tavsiyeleriniz .

Bu sene bende yks ye çalışıyorum ve en büyük hatalarımdan biri hayatla ilişkimi kesmekti . Bu bir süre işe yarıyor ama yolun yarısına gelince bir anda patlak veriyorsun ve neye uğradığını şaşırıyorsun.
  5. M

Yapay zeka yazılımı sona mı erdiricek

Arkadaşlar merhaba ben bu sene yks sonucuma göre yazılım mühendisliğini tercih edicem ve bir kaç insan bana yazılımın tamamen yapay zeka işi olucağını ve gitmememi söylüyor tavsiyeniz nedir
  6. M

Çözüldü✓ R5 7735hs rtx4060 ikilisimi r7 7735hs rtx4050 ikilisimi

Üniversite içinde bana lazım olucak yazılım okuycam o yüzden laptop arıyorum
  7. M

Genelikle hikaye tabanlı (rdr, tlou , the witcher serisi)
  8. M

Arkadaşlar merhaba ben Asus laptop almayı düşünüyorum ve bu ikili arasında kararsız kaldım Not: R5 4060 36500 TL (16gb ram) R7 4050 34600 TL (32gb ram)
Top Bottom