mustafagovercin isimli üyenin son içerikleri

1. mustafagovercin

Enstitü İstanbul İsmek'in 2023-2024 (1. Dönem) Kayıtları Başlıyor.

Beklenen gün geldi ve İSMEK 2023-2024 başvuruları başladı. Anlık olarak sunucu kesintileri yaşanabilmektedir. İSMEK online başvuru linkini bir kez daha paylaşmak istiyorum. https://enstitukayit.ibb.istanbul/ Önemli bir hususu daha belirtmek istiyorum. iSMEK'i ilk defa kullanacaksınız, üyelik...
  2. mustafagovercin

Destekleme ve yetiştirme kursuna (DYK) gitmek mantıklı mı?

Para istenemez. Ayrıca başvurular online yapılıyor.
  3. mustafagovercin

Yeni düzenleme ile müdürler, DYK kurslarında görev alamayacaklar. Kurs merkezleri sınırlı olacak ve daha az öğretmen görev alabilecek, bu yönü ile bakıldığında görev alacak eğitmenler biraz daha dikkatli ve özverili olacaklardır.
  4. mustafagovercin

Enstitü İstanbul İsmek'in 2023-2024 (1. Dönem) Kayıtları Başlıyor.

Okulların başlamasına sayılı günler kala, meslek edindirme kurslarından da kayıt haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İsmek ile ilgili yeni dönem duyurusu yaptı. Enstitü İstanbul İsmek 2023-2024 kayıtları 4 Eylül saat 10.00'da başlayacaktır. İstanbul'da...
  5. mustafagovercin

Çıraklik lisesi maasları nerden ogrenirim

Kalfalık belgesi olanlar için asgari ücretin %50'si diğer arkadaşlarımız içinse asgari ücretin %30'u şeklinde uygulanmaktadır. Güncel asgari ücret üzerinden hesaplama yapabilirsin. Kaynak: https://www.yayginegitim.net
  6. mustafagovercin

Destekleme ve yetiştirme kursları (E-klavuzda) belirtildiği gibi bu yıl bazı değişiklikler yapıldı. Geçmişte 6.7. ve 8. sınıf ortaokul öğrencileri yararlanırken bu yıl ortaokul öğrencilerinden sadece 8. sınıflar yararlanacaktır. Liselerden ise 11. ve 12. sınıf öğrencileri ile lise mezunları...
  7. mustafagovercin

Halk Eğitimi Merkezlerinde Usta Öğretici Alımları Başladı.

2023-2024 Eğitim öğretim döneminin başlamasına kısa bir süre kala, Halk Eğitimi Merkezleri ve belediyelerin düzenlediği meslek edindirme kurslarında da heyecanlı bir süreç başladı. Usta öğretici, öğretmen ve mesleğinde uzman olanları yakından ilgilendiren bu süreçte, usta öğretici olmak...
Top Bottom