mustafailker07 isimli üyenin son içerikleri

1. M

❌İndirim Bitti! Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 779TL

5600 için dark freezer x123 kullanıyorum, buna geçmeli miyim sizce
  2. M

30k-40k arası laptop önerisi

çok teşekkür ederim, inceleyeyim bunları
  3. M

30k-40k arası laptop önerisi

Diziüstü bilgisayar piyasasına pek hakim değilim. O sebeple oyuncu laptop alınırken nelere dikkat edilmeli, hangi ürün p/f ürünüdür bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :)
  4. M

S23 kılıfı S23 FE'ye uyar mı?

Eyvallah, auto focus serisinden bir kılıf aldım. Şarj aleti olarak Spigen SteadiBoost 27W kullanmayı planlıyorum.
  5. M

Çok teşekkür ederim, kılıfı almıyorum öyleyse :)) S23 FE için kılıf öneriniz var mı ? Pek iyi kılıf göremedim nette ben.
  6. M

Arkadaşımda açılmamış pakette S23 kılıfı var, ama yeni aldığım S23 FE'ye takmak istiyorum, uyar mı acaba ?
  7. M

Kablolu kulak içi kulaklık ve hoparlör önerisi

Oyun kulaklığım var fakat bazen boynumu ağrıtabiliyor, o sebeple kulak içi kulaklık arıyorum. Hoparlörüm de bozuldu. Her ikisi için bütçem ayrı ayrı 400-500 TL civarında. Önerebileceğiniz ürünler var mıdır?
  8. M

Migros Carte d'Or 850 Ml 1 Alana 1 Bedava

Evet var, az önce aldım.
  9. M

Migros Carte d'Or 850 Ml 1 Alana 1 Bedava

Carte d'Or Barista Americano - Latte - Madagaskar Vanilya 850 Ml Carte d'Or İsviçre Çikolata - Karamel - Muz 850 Ml Cornetto Classico Çikolata Dondurma 125 Ml
  10. M

Çözüldü✓ 250 TL mouse önerisi

bf5 ve cs go’yu oldukça rahat oynuyorum.
  11. M

Çözüldü✓ 250 TL mouse önerisi

Xotran. Kullanıyorum, oldukça memnunum.
  12. M

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Jabra'dan bir tık daha iyi ama senin seviyeni karşılar mı bilemiyorum elbette 😃
  13. M

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

https://www.trendyol.com/samsung/galaxy-buds-2-bluetooth-kulaklik-white-sm-r177nzwatur-beyaz-p-308846261?boutiqueId=61&merchantId=179385
Top Bottom