mustafak0 isimli üyenin son içerikleri

1. mustafak0

Anc si çok iyi olan kulak içi kulaklık

Liberty 4 NC yi bir arkadasim çok ovmustu bir bak derim
  2. mustafak0

Capsule3 Pro vs TT-BH1118 vs Anker Soundcore Life Note 3i vs QCY HT05 Hangisi

beklemek istemiyorum hocam ya fiyatlar belli olmaz
  3. mustafak0

r50i ile Life Note 3i arasında hangisini seçersin. Şu an 100 TL daha ucuz r50i.
  4. mustafak0

Anker'in hangi modelini kullanıyorsun
  5. mustafak0

Arkadaşlar selam bu 4 kulaklık arasında kaldım. Fiyatının uygunluğundan dolayı ve TaoTronics markasını önceden kullandığım için o biraz önde ama aralarında çok fark var mı bilmiyorum kullanan varsa yorumlarsa sevinirim sizce hangisini almak daha mantıklı. Fiyatları ve linkleri aşağıdaki gibi...
  6. mustafak0

900 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bunlar da var benim listemde JBL Quantum 100 JBL Quantum 200
  7. mustafak0

Gamepower Fujin Alınır Mı ?

Hocam ne aldın?
  8. mustafak0

Bu kulaklık nasıl hocam zedxs kodunu kullanınca 934e düşüyor yanında da anahtarlık veriyorlar bende almayı düşünüyorum bu fiyat bandında bişeyler
  9. mustafak0

Rampage rm K6 stark bu kulaklığın mikrofonu nasıl? şu an dr deki fiyatı güzel geldi bana
  10. mustafak0

🔥İndirim 30x70cm Mousepad 35₺

Ödeme ekranında kart seçtiğimiz bölümün altında radio button olarak eklemişler oradan seçtim.
  11. mustafak0

🔥İndirim 30x70cm Mousepad 35₺

Aldım teşekkürler. 1 hafta önce sipariş verdiğim monitör sayesinde 50 TL indirim kuponum vardı onu kullanınca bedavaya geldi :)
  12. mustafak0

Modding Taşınabilir harddiske macOS kurmak istiyorum

2TB'lik taşınabilir harddiskim var ve bunu ikiye bölüp bir bölümüne macOS kurmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olacak birisi var mı? ve eğer bu kurulumu yaparsam diğer boş olan 1tb'lik bölümü depolama için sorunsuz kullanabilir miyim?
  13. mustafak0

Yardım Müller vs Assur Plus Şarjlı Matkap

Tavsiyen nedir?
  14. mustafak0

Yardım Müller vs Assur Plus Şarjlı Matkap

Çalışma masasına bir şey vidalamak, parça parça gelen şeylerin montajını yapmak gibi basit bir amaç için almayı düşünüyorum. Ayrıca evde bulunsun bazen lazım oluyor.
Top Bottom