• MustafaST
      MustafaST, Tvs marka Yedek parça sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam deniycem bakalım orijinal Manet leş gibi duruyor spor çok hoşuma gitti ama uyar mı bilmem
    • MustafaST
      MustafaST, Motosiklet kategorisinde Tvs marka Yedek parça sorunu başlıklı bir konu açtı.
      Tvs raider 125 model motorumun debriyaj Maneti bırsz kırıldı değişeyim dedim ama parçası yok tr de servisler de aynı şekilde başka Bi Manet uyar mı sizce...
      • 110000442990045.jpg
      • images (34).jpeg
    • MustafaST
      MustafaST, Ktm Duke 125 alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam işine karışmak gibi olmasın ama biraz daha bekleyip A2 alsan daha iyi olmaz mı senin için 125cc motora 200 250k vermek tartışılır
    • MustafaST
      MustafaST, Kapıda ödeme motor almak başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      TVS raider 125
    • MustafaST
      MustafaST, Motosiklet kategorisinde Kapıda ödeme motor almak başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar Bi motor beğendim İstanbulda adam kargo mevcut dedi ödeme kapıda olucak sadece motorun ötv sini ödemem gerekiyor ama biraz tuhafıma gitti siz ne...
    • MustafaST
      MustafaST, Monitör önerisi 3.5-4K başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Aldım bakalım monitör tasarımı biraz hoşuma gitmemiş olsada öneriler bunu aldırdı
      • Screenshot_2024-02-03-12-18-26-311_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    • MustafaST
      https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-m3-gen-ii-aura-sync-rgb-8000-dpi-sensor-60-milyon-tiklama-omru-59-gram-hafif-tasarim-oyuncu-mouse-pm-HBC00004Z758...
    • MustafaST
      5k verebilirimde işte limit ile alınmıyor
      • 1706915103629.png
    • MustafaST
      https://www.hepsiburada.com/bloody-w90-max-10-000-cpi-10-tus-rgb-4m-bellek-ultra-core-3-4-aktif-ozel-yapim-optik-kablolu-siyah-oyuncu-mouse-p-HBCV00000D9QP5...
    • MustafaST
      tavsiye ettiğin monitörü alıcam gibi 4200 e var şimdi bi mouse bulmak kaldı
    • MustafaST
      yok hocam hepsiburada limit veriyor kullancılara bildiğniiz kredi kartı gibi 3 ay sonra ödeme seçeneği ile alıyorum cebimden para çıkmıyor 3 ay sonra...
      • resim_2024-02-03_020050535.png
    • MustafaST
      sadece hepsiburada üzerinden alabilirim 50k bakiye var 1706914542...
    • MustafaST
      MustafaST, Monitör kategorisinde Monitör önerisi 3.5-4K başlıklı bir konu açtı.
      arkadaşlar monitörüm 60hz casper yaklaşık11 senedir kullanıyorum halen taş gibi ama artık emekliye ayrılma vakti geldi...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,448
Üyeler
138,355
Son üye