Mustafayillarin isimli üyenin son içerikleri

1. M

Dmc 5 mi resident evil 2 mi

Ikiside 7.5 dolar gibi fiyata düşmüş sizin öneriniz hangisidir farklı tipte oyunlar ama ikisini oynadiysaniz hangisinden daha fazla keyif aldiniz önerirsiniz
  2. M

Bu sistem 45k eder mi?

Hocam fiyat konusunu disinda performans düser mi
  3. M

Bu sistem 45k eder mi?

https://www.incehesap.com/phantom-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46900/ 4060 ti 45k eder mi yoksa 4070 e falan mi yükseltim sizce
  4. M

Bu epic games sepeti alinir mi

Hocam böle 1 sepet yaptim gow alip almama konusunda çok kararsizim sizce alinir mi
  5. M

Rdr 2 skyrim ve outlast 1 alinir mi

Hocam Baska dusuk fiyatli tadimlik oyun var midir bildigin
  6. M

Hocam epic gamesdeki indirimlerden faydalanmak istiyorumda böyle 1 sepet yaptim 300 TL eder mi sizce tavsiyeniz var midir?
  7. M

Hocam epic gamesdeki indirimlerden faydalanmak istiyorumda böyle 1 sepet yaptim 300 TL eder mi sizce tavsiyeniz var midir?
  8. M

Rdr 2 skyrim ve outlast 1 300 TL alinirmi

Hocam epic gamesdeki indirimleri degerlendirmek istiyorumda bu pakete ne dersiniz
  9. M

Epic games sağlam oyun verir mi

Oyun almayi dusunuyorumda bu son günlerde sizce epic games i beklemeli miyim yoksa boş oyunlar mi verir ?
  10. M

Mhz farki önemli midir

3200mhz iki tane ddr4 8 gb ramim var 2 tane 3600mhz alsam sikinti olur mu
  11. M

Cyberpunk 2077 267 TL alinir mi

Tamamdir simdi anladim ben steam fiyatindan alin dediginiz sandim kb
  12. M

Kanka epic de 260 liraya satilirken steamde neden 650 TL vereyim onu soruyorum
  13. M

Epicde 260 liraya satilirken steamden 650 TL almak mantikli mi
  14. M

Epic gamesde cyberpunk 2077 267 TL'ye denk geliyor sizce o kadar eder mi çunku son butçem bu baska oyun onerileri var midir?
  15. M

Epic kuponu oyun önerileri

Epic games de güzel olan oyunlar varsa max 300 lira gibi sepette tutucak sekilde önerceğiniz var midir ? ( witcher 3 ü aldim)
Top Bottom