mustaga64600 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Razer Seiren Mini Ayar

Bu mikrofonu aldım arkadaşlar ayarlarını nasıl yaparım? Synapse'de gözükmüyor mikrofon.
  2. M

DA Forum vs Technopat Sosyal

Bu haksızlıklar biraz daha devam ederse reddite geçicem, ekmek yemesin bu forumlar.
  3. M

DA Forum vs Technopat Sosyal

Sana 1 saat önce ezik psikolojili dediğim için ceza yedim, ezik psikolojili herif seni. Oyun yapıyorsun, yardımcı olmak amaçlı eleştri yazıyorum, beğenmedimi yapıştırıp geçiyorsun. Evet aynı erzurum gibi milli gururlarla oynayıp bir baltaya sap olamayacaksın.
  4. M

Topladığım Sistem Sizce Nasıldır (Bütçe Max 20K)

Darboğazın allahı olur diye yorumladım bu sistemi.
  5. M

Adını Hatırlayamadığım Oyun

Teen esrb soldier game yaz, görsellerde birsürü oyun var, belki bulabilirsin aralarında.
  6. M

Ryzen 3 3250U FPS Arttırma

Bu sıralar DLSS, FSR, Frame Generation gibi terimler duyuyorum, bunlar ne oluyor? Benim apu laptobumda çalışır mı?
  7. M

steam hesabım nasıl olmuş

Bu sıralar steam dolara geçtiğinden, herkesin bi hesap gösterme fantazisi çıktıda, kişisel algılama kanka, bıkmıştım öyle tipleri görmekten.
  8. M

steam hesabım nasıl olmuş

Bi bitmediniz be kardeş. Ne zaman bırakıcaksınız olum hesabınızla övünmeyi. Ne geçiyor elinize, ilgi mi görmüyorsunuz gerçek dünyada? Kimsenin umurunda değil hesabın.
  9. M

Steam Cüzdan Bakiyesi Ekleme

Arkadaşlar 10 dolar ekliyicem 5+5 olarak mı yoksa direkt 10 dolar mı ekleyeyim? Sormamın nedeni, banka komisyonu en düşük 10 dolar mı yoksa 5+5 de mi olur? yoksa ikisi de aynı mı keser komisyonu?
  10. M

🔥İndirim 🔥🔥 Red Dead Redemption 2 200 TL ÇÖKÜN 🔥🔥

Alabildiğiniz kadar oyunlar alın, aldığınız son oyunlar olacak.
  11. M

Xbox Gamepad Tozlu Çıktı

Amazon Germany'den sipariş ettim, ürün tozluydu, sizde de böyle bir şey oldu mu? (Satıcı ve gönderici Amazon Germany)
  12. M

Steam Deck TR'ye gelecek mi?

Şu sıralar karşıma çok çıkıyor ve almak istiyorum, sizce ne zaman gelir ülkemize?
  13. M

Elden Ring indirime girer mi?

Arkadaşlar şöyle %50 indirimle 20 dolar olur mu sizce?
  14. M

Xbox Gamepad Pil Önerisi

Nerden aldınız acaba? GP kendi satıyor değil mi koçtaşta
Top Bottom