muttaliptd isimli üyenin son içerikleri

1. M

Yardım İ5 12450h performans

Merhabalar laptop lenovo loq i5 12450h 8gb ram ve 4050 ti var cs2 de çekirdekler nihai performansta 4ghz sabit ama 9/10/11/12 numaralı çekirdekler 3.2 ghz gözüküyor ve işlemci normalde performans 4.4 ghz değilmi ısınmaması için mi 4 e sabit çalışıyor zaten laptop soğutucusu kullanıyorum oyunda...
  2. M

i5 12450H uv kilidi kaldırma

Merhabalar Throttle stop kullanıyorum yeni laptopta lenovo loq işlemci ayarları kilitli geliyor sabit hızda kullanmak istiyorum ama ayarlamalar kapalı nasıl açabilirim.
  3. M

Laptop işlemci anormal ısınması

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-acer-nitro-v-15-anv15-51-763n-nh-qnbey-005-i7-13620h-8-gb-512-gb-ssd-rtx4050-15-6-full-hd-notebook-fiyati,413957626.html Bu cihazda i7 13th gen ve fiyatı piyasaya göre uygun soğutması nasıldır sizce i7 ler genelde 40-45 k geziyor şuanda ekran kartı...
  4. M

Listeye ekledim oyun oynuyorum işlerim genelde Chrome üzerinden e-ticaret max exell kullanıyorum bana cs2 de en çok fps veren ısınmayan laptop lazım dediğiniz loq u listeme ekledim şunaki tek derdim alana kadar işlemcimi soğuk tutmak dün uv yi başlangıç değerlerinde uyguladım ve o testte puan...
  5. M

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0C8NVFGX7/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1...
  6. M

testler bu şekilde aidata 64 açmadan limits boş kalıyor onu açmadım çünkü o 4,5 e çıkartıp limite sokuyor galiba 1709186182 peki 35k civarı cs2 de ısınmayan ve yağ gibi akan bir laptop varmı amazondan bakıyorum genelde sebebi taksit seçeneği 6 ve 9 ay var değiştirsem daha iyi olucak gibi bu...
  7. M

Dediklerine bakıcam yanlış görmediysem limit sekmesinde sarı bişeyler yazıyordu değerleri atacağım size ve yeni laptop almaya karar verdim ama eskisinide dediklerinizi uygulayarak düzeltmek istiyorum satarken sıkıntı olmasın hp victus 16 r5 7640hs 4060 16gb ram 521gb ssd 34.999 TL amazonda ve 6...
  8. M

Oyunlarda takılma oldu detaylı deneme fırsatım olunca tekrar bakıcam programı düz açıp kullanıyordum ztn takılma kesilmişti uv yapınca takılma oldu düzgün değeri bulamadım sanırım
  9. M

dediklerini yaptım Throtle Stop bench yaptığımda derece 80 i geçmedi ve 11.800 civarı bir değer verdi cpu core ve cachede -250 ye çıktı hata almadım hiç diğerlerinde dediğine uydum ve max değerlere çıktım şuna max 4.1 oluyor bench dediğimde stabil çalışıyor derece artmıyor bench değerinin ekran...
  10. M

Merhabalar laptop asus tuf işlemcim i5 11400H ve son zamanlarda cs2 de fps drop yiyordum biraz baktım ilk başta 4.5 ghz ye çıkabilen işlemcim 3.2-4.1 arası takılıyor ve fps düşürüyordu stress testinde başlattığım gibi 95 derece olup throtting yiyor ve ghz 3.2 ye çakılıyor du thermal macun...
  11. M

Öneri 1tb m2 ssd önerisi bütçe 2k max

Aklımda ya bu yada samsung 980 pro var ama o hızlar sadece oyun için abartı olurmu onu düşünüyorum
  12. M

Öneri 1tb m2 ssd önerisi bütçe 2k max

Merhabalar asus tuf FX506HC laptop için m2 ssd alıcam 500gb yetmiyor artık 1 tb ssd alıcam oyunlar için hızı max ne kadar olanı almalıyım samsung 980 pro fazlamı kaçar
  13. M

Yardım Steam oyunu güncellemek yerine en baştan indirmeye başladı

oyun new world bugün güncelleme geldi ve indirmeye başladım sonra int gitti geldi ve oyun sanki yüklü değilmiş gibi en baştan iniyor 7,4/46,5 gösteriyor niye böyle
  14. M

🔥İndirim 🔥Zyxel WRE2206 300 Mbps Wifi Güçlendirici 189'TL🔥

Baktım birisi hızı düştü demiş ama tv de denemiş bakalım aldım deneyip göreceğim tşk link için 🙏
  15. M

🔥İndirim 🔥Zyxel WRE2206 300 Mbps Wifi Güçlendirici 189'TL🔥

Ethernet çıkışından iyi verim alınır mı xaominin var güçlendirici onda yok sırf onun için değer mi?
Top Bottom