M

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• M
      Mvnmt35, XFX RX 6800 16 GB PUBG'de karıncalanma başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      kurcaladım bayada yok bir şey bulamadım merak ettiğim ekran kartı bozuk olabilirmi dicem ama furmak veya vram testinde sorun varsa çıkardı diye düşünüyorum...
    • M
      Mvnmt35, XFX RX 6800 16 GB PUBG'de karıncalanma başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      nasıl yani anlamadım
    • M
      varsayılan dedim gpu için ama aynı cpuda oc var 5600xi 4750 mhz de çalışıyor ryzen master programı ile oda etkilermi acaba
    • M
      Mvnmt35, PC Teknik Sorunlar kategorisinde XFX RX 6800 16 GB PUBG'de karıncalanma başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba garip bir sorun keşfettim PUBG oyununda ekranın alt kısmında yatay olarak anlık karincalanma olup gidiyor. Nadir oluyor ve yine garip bir...
      • Screenshot_20240412_124617_Video Player.jpg
      • Screenshot_20240412_124758_Video Player.jpg
    • M
      Mvnmt35, Klavye kategorisinde 3000 TL klavye önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba bana şöyle kaliteli bir klavye lazım aradığım özellikler Switch kalitesi yuksek uzun yıllar götürebilecek tam boyut ve bilek desteği...
    • M
      Mvnmt35, Nova 7 wireless alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yardımcı olabilecek yokmu
    • M
      Mvnmt35, Kulaklık, Mikrofon kategorisinde Nova 7 wireless alınır mı? başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba. Çok yönlü bir kulaklık arıyorum laptopda oyun dizi film müzik her konuda iyi bir şey arıyorum ses kalitesi yüksek uzun yıllar...
    • M
      Mvnmt35, Ust seviye kafaüstü kulaklık tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Eski bir model diye biliyorum bunu ve butcem daha yüksek eminim daha iyileri vardır bez çanta degilde sert taşıma çantalarından lazım ayrica bavulda olmaz öyle
    • M
      Mvnmt35, Kulaklık, Mikrofon kategorisinde Ust seviye kafaüstü kulaklık tavsiyesi başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba bana şöyle sağlam ve kaliteli bir şey lazım istediğim özellikler; Ses kalitesi iyi olmalı. Çantası olsun çok seyahat ettigimden lazım...
    • M
      Mvnmt35, Gaming Laptop önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam siz bu modeli kullaniyormusunuz? kafama takılan bir kac şey varda 15.6 standart ekrandan ziyade bunda 16.1 incmis ekrani en olarak degilde boy olarak...
    • M
      Sağolun hocam sadece acer markası nasıldır garanti durumlari nasıldır aklımda birtek onlar kaldı bakalım artık
    • M
      Hocam aynen simdi gordum premium aboneliginide kattigi icin taksit gozukmemis ben bu laptobu alıyorum arkadaşlar pişman olmam umarım
    • M
      Islemciden dolayimi kotu su nitro 16 amazonda olsa hemen suan alırdım taksit imkanı var cunku diger yerde neden yok anlamadım
    • M
      Bu nasıl peki hocam Fırsat: Acer Nitro AN515-58-7725 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, Intel i7-12650H İşlemci, 16 GB DDR5 RAM, 1 TB M.2 NVMe SSD, GeForce RTX 4060...
    • M
      Satışıda yok resmen tek bir sitede var bunun muadilini onerebilecek arkadaş illaki vardır
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,911
Üyeler
140,576
Son üye