MyDeSTiNyx isimli üyenin son içerikleri

1. M

RTX 2060'Lİ SİSTEM TAVSİYESİ

Tamam sizden örnek bir sistem bekliyorum.2 gündür çok kararsızım.Bu parayı en verimli şekilde nasıl kullanırım gerçekten bilmiyorum.Acemilik çekiyorum
  2. M

Hocam GPU'yu yüksek tutsam bu sefer diğer bileşenler düşük kalmaz mı o fiyata
  3. M

Merhaba herkese , ilk defa bilgisayar toplayacağım için sizlere toplamayı düşündüğüm sistemi fiyatına göre nasıl olacağını sormak istedim. Bu konuda acemi olduğum için sizin fikirleriniz benim için önemli.Öncelikle oyunlarda beni üzmeyecek en az orta ayarlarda csgo da +200...
  4. M

SSD VE PSU ÖNERİSİ

Yeni bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum.Almayı düşündüğüm ekran kartı , işlemci vs. aşağıda: Ekran Kartı:MSI VGA GEFORCE GTX 1660 Tİ İşlemci:AMD Ryzen 5 3600 Ana kart:MSI B450 M - A Pro Max Ram:Corsair Vengeance 2x8 16 GB Bu sistemi besleyebilecek SSD ve PSU önerilerinizi bekliyorum...
  5. M

GTX 1660 Tİ PC TOPLAMA YARDIM

olur sızın onerınız nedir
  6. M

GTX 1660 Tİ PC TOPLAMA YARDIM

BEYLER İLK DEFA OYUN BİLGİSAYARI TOPLUYORUM AŞAĞI YUKARI 7000 TL CİVARI BİR BÜTÇEM VAR AMACIM ORTA AYARLARDA CSGODA +150-200 FPS ALMAK , ORTA AYARLARDA KASMADAN 100 FPS GTA 5 , FORTNİTE,PUBG OYNAYABİLMEK. SİSTEMİN ÖZELLİKLERİNİ AŞAĞIYA YAZIYORUM.SİZCE DARBOĞAZ OLUR MU? SİSTEM BİRBİRİ İLE UYUMLU...
Top Bottom