nacakk isimli üyenin son içerikleri

1. nacakk

Ekran Kartım Bozuldu

Evet eminim sürücüler güncel furkmark testi yaparken de aynı renkler çıkıyor ve çöküyor.
  2. nacakk

Ekran Kartım Bozuldu

Masaüstünde iken sıkıntı yok, ekran kartını kullanan oyunlara girince ekranda garip garip renkler çıkıyor ve oyun çöküyor pc yi formatladım yazılımsal bir sıkıntı yok, sorunun bir çözümü varsa lütfen yazın veya istanbulda iyi bir tamirci biliyorsanız söyleyin . Lütfen sadece bilen kişiler yazsın...
  3. nacakk

Uygulamaların yanındaki tikler

eyvallah başkan kapadım düzeldi
  4. nacakk

aynısını başka bir forumda gördüm zaten orda tik yok ben yaptım yinede olmadı
  5. nacakk

sen kendini aşmışsın reis
  6. nacakk

Uygulamaların yanında böyle tikler var bunları nasıl kaldırırım?
  7. nacakk

Monster Abra A7 V12.1 Performans/FPS Sorunu

Nedenini bilmiyorum ama valorantta düşük ayarlarda gtx 1650 ile 100 fps çok düşük sen garantiye tekrar gönder de benim bu oyunda almam gereken fps den çok daha düşük fps alıyorum de ilgilenirler monster ın müşteri hizmetleri falan iyi zaten.
  8. nacakk

Nasıl Bölüm Değiştirebilirim?

Okula gidemediğimizden whatsapp tan yazdım görüldü attı cevap vermedi insan bi der şöyle yapman gerekiyor falan ama yok bu insanlar nasıl öğretmen oluyor anlamıyorum.
  9. nacakk

Nasıl Bölüm Değiştirebilirim?

10. Sınıfım gemi yapımı diye bir bölümdeyim bölümden hiç bir şey anlamıyorum ve hoşumada gitmiyor okulumda elektrik eletronik bölümüde var kontejanlarına baktım ve orda bir tane kontejan var oraya geçmek istiyorum nasıl geçerim lütfen bilen kişiler yazsın, teşekkürler.
  10. nacakk

Yardım EPİC GAMES TEKİ GTA 5 İLE FIVEM GİRİYOR MU

ben sorun yaşıyorum fiveme girerken socail club açılıp siyah ekran kalıyor yardım ederseniz sevinirim.
  11. nacakk

GTA 5 Fivem'e giremiyorum

Fotoğrafta gördüğünüz gibi social club de kalıyor siyah ekran gözüküyor neden böyle oluyor, giremiyorum fivem'e yardım ederseniz sevinirim.
  12. nacakk

Msi ve monster siz hangisini tercih ederdiniz ve neden

monster al msı da kötü değil ama monster daha mantıklı abimde monster kullanıyor malzeme kalitesi falan iyi
  13. nacakk

2. el rx 470 4 gb 800tl eder mi?

1080p son grafiklerde rahat 200 alır
  14. nacakk

ekran kartı önerisi 1000-1500 TL

xfx rx 570 çok kötü ve kalitesiz önermem 1611267558 rtx 2060 falan besler
  15. nacakk

PC'yi kullanmadığım sürece fişini çeksem bir sıkıntı olurmu

Ekran kartının ve vdsl kablosunun ışığı hep yandığından dolayı.
Top Bottom