Nacnahro isimli üyenin son içerikleri

1. N

Prime 95 ve Furmark testini kaç Dakika yapmalıyım ?

Hazır sistemim elime ulaştı hemen donanım arşivi yt kanalından ne yapılmalı videosunu izledim abdullah abi furmark ve prime95i 1 gün açık bırakıp değerlendirin gibi bir tavsiye verdi ama internette araştırdığımda 15dk 30dk gibi kısa süreler önerildiğini gördüm şimdi hangisini yapmalıyım (video...
  2. N

Bu sistemlerden hangisini almalıyım

Eyvallah hocam 13.600 zorlamaz 5 gün içinde fiyatında değişiklik olmazsa hazır sistemi alıcam yardımın için teşekkür ederim
  3. N

Hocam o zamn MSI b450 anakart (kutu fatura) Ryzen 5 3600 (kutu fatura) Kingston 16gb 3200 MHz ram (kutu fatura) MSI RX 5700xt (kutu fatura) Rampage kasa+650w power (fatura) Ürünler 2020 yılında vatandan alınmıştır bu sistem yerine gencerdeki hazırı alıp ilerleyen süreçte SSD ram ve PSU...
  4. N

Hocam genel olarak bf cs gibi online oyunlar oynuyorum kafam estiğinde veya istediğim bir oyunu orta grafiklerde oynayabilixeğim bir sistem arıyorum isteklerimi karşılar mı
  5. N

4 kasanında fiyatları çok yakın hangisini almalıyım (kasalar 12k civarında) Asus Dual Rtx 2060 Ryzen R5 3600 Asus Prime b450m-k Anakart Toshiba 500gb SSD Crucial 16gb x 1 3000 MHz ram Xigmatek Cyclops 4x 120mm fan x-power 650w 80plus midt Atx kasa asus b450m-k anakart Amd 5 2600 işlemci dart...
Top Bottom