nahrimenzu isimli üyenin son içerikleri

1. N

Yatırım yardımı arıyorum

Şöyle diyim hisse almak mantıklı geliyor şuan
  2. N

Yatırım yardımı arıyorum

Merhaba ben kendi çapımda telefon ve motor ticareti yapıyorum yazılım ve spor ile ilgileniyorum yaşım 17 bir şeye yatırım yapmak istiyorum elimdeki parayı yatırım yaparak yükseltmek istiyorum bütçem 75 bin TL neye yatırım yapabilirim
  3. N

vakit geçircek oyun önerisi

Merhaba sistemim biraz kötü vakit geçircek güzel oyunlar önerir misiniz ?
  4. N

opera gx yüklenmeme sorunu yardım

selam daha önce opera gx kulanıyordum yakın zamandan bir pc aldım buna şimdi opera gx yükleyemiyorum windows defendir uygulamayı açmıyor kuramıyorum defendırı kapattım ama genede olmuyor başka çözümü varmı ?
  5. N

açılırken ses gelme sorunu

Herkese merhaba ben yakın zaman da bir laptop aldım ve son günlerde laptop açılırken bip bip diye ses geliyor ve bilgisayar normala göre daha yavaş açılıyor ve uygulamarı daha yavaş açıyor ben ram den kaynaklandığını düşünürdum ama dün akşam söktüm baktım ram e temizledim iyice baktım ama...
  6. N

Laptop'uma fare taktığımda kendi kendine sağ tıklıyor

ya beyler şimdi benim bir laptopum var fare takıyorum sürekli sağ tıklıyor farklı fare denedim genede sağ tıklıyor kaspersky ve avast a bulabildiğim bütün proglamra tarama yaptım sonuç çıkmadı format atsammı yada bir çözümü varmı pek format atmak istemiyorum
  7. N

ucuz sss önerir misiniz?

beyler benim laptopum var beleği hard disk ben onu ssd yapm isitoyrum ucuz bir tane sörlermisiniz
  8. N

laptop için ekran kartı

beyler laptop için ucuz ama iyi ekran kartları
  9. N

laptop ablayla imtihanı

kanka kurgu deyil ablam sinir hastası
  10. N

laptop ablayla imtihanı

8 bin e almıştım gitti laptop
  11. N

laptop ablayla imtihanı

sjjsjsjsjsjjs
  12. N

laptop ablayla imtihanı

beyler büğün yeni pc aldım ve tv bagladım youtube tan widyo izliyorum ablam geldi sesi kıs dedi kısmadım ve sinirlendi laptop bir çarptı ekran kırıldı ve windovs açılırken bip bip diye sesler geliyor neden olabilir
  13. N

laptop sorunları usb sorunları

eski bir şey baybaya lenovo g555 benim kendi pc bozulmuştu banada yeni pc lazımı ablamın eskisi 1602871221 sence güvenilir mi?
  14. N

laptop sorunları usb sorunları

zaten kanka hepsi güncel
Top Bottom