Napsterlove isimli üyenin son içerikleri

1. N

1TB SSD Önerisi WD SN550 mi Crucial P5 mi ?

Yapıcak bi şey yok ya ince hesapta bekliyorum şimdi 2 slot kaldı görünmeyen gelmezse hafta sonu amazondan alacağım a2000 yada KC 2500'ü artık
  2. N

Güzel fiyatmış ama üzerindeki soğutucusuyla birlikte laptopa sığar mıydı ondan emin değilim
  3. N

Laptop olduğu için yer olmadığını düşünüyorum açıkçası içini açıp bakmadım hiç bir de riske girmek istemiyorum o konuda 1641532170 Siteye baktığımda 4bin TL görünüyor fiyatı, emin misiniz bunu kastettiğinize benim için çok aşırı bi bütçe demek bu imkansız yani
  4. N

Ben laptopta kullanacağım yani masaüstünde bile o seviyedeyse laptopta çok daha fazla ısınacaktır bence
  5. N

Pek edit tarzı bi kullanımım olmayacak günlük kullanım ve oyun oynuyorum denebilir.
  6. N

A2000 ve KC2500 sıcaklık değerleri ve ısınması nasıldır söylediğim gibi laptop için kullanacağım. Birde aralarında yaklaşık olarak 400 lira fark var sizce değer mi o farka
  7. N

Hocam Masaüstü değil Monster Abra A7 var bende onun için kullanacağım Gen 3.0 uyumlu olduğu için bu doğrultuda önerileriniz nelerdir.
  8. N

Video edit gibi şeylerle uğraşmıyorum sadece nadiren Adobe grafik tasarım programlarını kullanıyorum, açıkçası P5 fiyatına çıkma nedenim dram olması WD SN550'de bu yok araştırdığım kadarıyla o yüzden. Bir de ısı değerleri nasıl oluyor bilgin var mı o konuda 1641457220 Malesef SN750 için bütçem...
  9. N

Merhabalar, laptopuma 1tb ek ssd almak istiyorum araştırdığımda bütçeme göre 2 tanesi arasında kaldım. https://www.amazon.com.tr/dp/B07YFFX5MD/?coliid=I3QS5KDZMERUEZ&colid=39MK5LD9T7V1Y&psc=1&ref_=lv_ov_lig_dp_it...
  10. N

GamePower Calypso Rainbow Red Switch mi Monster Pusat K3 Pro mu ?

Anladım teşekkürler
  11. N

Arkadaşlarınız ne kadar süredir kullanıyor az önce 1 yıl önce alıp kullanan birinde basmama problemleri olduğunu gördüm de
  12. N

Arkadaşlarınız memnun mu tuş sesi, kalitesi, hissiyatı falan nasıl ? bir de hangi switch var içinde bilginiz var mı ?
  13. N

Ürünü güzel anlatmış fakat yine de daha birkaç haftalık bir ürünü almayı istemem. Teşekkür ederim önerin ve video için yine de.
  14. N

Tasarım olarak çok güzel gerçekten fakat kullanım ve switch kalitesi hakkında pek yorum bulamadım, sizin bilginiz var mı bunlarla ilgili ?
  15. N

Red Switch isteme sebebim çoğunlukla FPS oyunları oynuyor olmam bu yüzden, ayrıca neden alınmaz size göre mesela beğenmediğiniz veya eksi yönlerini de belirtirseniz daha iyi olur aynı zamanda bu doğrultuda önerebileceğiniz başka bi klavye var mıdır ?
Top Bottom