Nasparus isimli üyenin son içerikleri

1. Nasparus

Yeni başlayanlar için elektro gitar önerisi

sx'lere bakabilirsin
  2. Nasparus

MYP ile yatay geçiş yapmış biri varsa sorularım var yardımcı olabilir mi?

İst aydın YBS okuyorum, geçen seneki puanım aydın yazılım mühe yetiyor. Fakat sanırım puanım, istediğim bölümün bu seneki taban puanına yetiyorsa geçebiliyorum, en azından öyle anladım. Yani geçip geçemeyeceğimi bilmek için YKS sınavının gerçekleşmesini bekleyeceğim ve sınavın zor olup olmaması...
  3. Nasparus

GRX40 mı Squier Affinity mi

ne tür çalmak istiyorsun? bütçene göre ikinci el bakabilirsin
  4. Nasparus

İsrail'i boykot etmek için

Ezikçe olan bence "ukraynaya ses çıkarmadınız bunu niye savunuyorsunuz" olurdu hem insanlığı savunup hem de bunu söylemek biraz çelişiyor sanki ne dersin? Hayır dostum internette aramıyoruz, belki duymuşsundur agdyi, sürekli hamas yetkilileriyle görüşmeleri oluyor ve bunlar tartışılıyor fakat...
  5. Nasparus

Hamas nasıl ortadan kayboldu la :D Ulan ne cahil adamlarsınız ya vallahi. Hamas yıllardır gazzede olan israil rejimine karşı halkı savunan İslami bir ordu. İsrailin gözünde bir terörist çünkü israil filistin topraklarının(+ tüm arzı mevud) kendilerinin olduğunu ve onların birer işgalci olduğunu...
  6. Nasparus

Hocam benim gerçekten umrumda değil, herkes 4/4 müslüman değil elbette bizim de kusurlarımız var ama bu yaptığı kışkırtmak.
  7. Nasparus

Merak etme hergün bir açığını arıyoruz zaten topluluk olarak, gazzeye hiçbir şekilde giriş yok. Ama bir yolunu bulursan seve seve giderim, ilk günden beri bunu arzuluyorum çünkü. Ha bu arada ukrayna için ses çıkarmadığımızı nerden çıkardın reis, sen beni çok iyi tanıyon he herhalde doğduğum...
  8. Nasparus

İsrail bir gün değil bir saat bile üstünlük kursaydı şuan savaşıyor olmazlardı merak etme. İsrail ile gazzenin(ülke bile değil) ekonomik ve teknolojik güçlerini karşılaştır bakalım. Ne çıkacak ortaya.
  9. Nasparus

Evet Doğu Türkistan olaylarına ses ediyorduk ama bu tipleri ilk defa duyduk, filistin olayı olmasa duymazdık da. Sorsan haritadan yerini gösteremezler. Boykotum amacını aslında anlattım saygımdan bir daha anlatmayacağım, adam olana laf bir kez söylenir çünkü. Boykot aslında milli üretimi de...
  10. Nasparus

Dostum bunlara emin ol kimse takılmıyor, ergenliğin zirvesinde farklı olmanın havalı olduğunu düşünen ezik tiplerhepsi, onların boykot yapıp yapmaması kimsenin şeyinde değil. Müslüman olmamaları da bizim için daha iyi, hem dini kirletmezler hem de cehennemde güzelce pişerler.
  11. Nasparus

Hayır, bir dakikanı ayırıp google a bakarsan sen de öğrenebilirsin çok zor değil. Marifet bende değil yani her Allahın kulu öğrenebilir. 1709286274 Arabistan İslam rejimiyle yönetilen bir ülke değil. Abi hiç mi Tarih bilmiyorsunuz la, suud ailesini ve amerika-arabistan ilişkilerini araştırın...
  12. Nasparus

Kardeşim çok güzel düşünmüşsün tebrik ediyorum bu kadar cehaletin olduğu bir yerde bunu çıkıp söylediğin için. Forumdakileri tenzih ederek şunu söylemek istiyorum, "Boykot bir işe yaramaz", "savaşı böyle bitireceğinizi mi düşünüyorsunuz", "israilin de çok umrundaydı" gibi ahmakça, aptalca...
  13. Nasparus

Disiplin cezası yermiyim

Yesen bile çok korkmana gerek yok, disiplin bomboş bir şey. Liseden mezun olduktan sonra gülüp geçeceğin basit mevzular olacak. Hayatını etkilemez, takma.
  14. Nasparus

6.35mm Jack girişi olan bilgisayar ses kartı var mı?

usb ses kartı olarak behringer umc22, scarlett solo çok öneriliyor ben um202hd kullanıyorum tabii bütçenize göre daha iyi bir ses kartı veya ses kartlı prosesör tercih edebilirsiniz. Prosesör olarak nux mg300 iyidir ancak bütçeniz karşılıyorsa mg30 daha iyi.
  15. Nasparus

Fortnite Düşük FPS Sorunu

16 yazıyor
Top Bottom