nebiokumus isimli üyenin son içerikleri

1. N

Hangisi alınır? Qcy T13 ANC vs XIAOMI Redmi Buds 4 Active

5 aydır t13 kullanıyorum batarya performansı ses kalitesi anc özelliği vs fiyatına göre çok iyi. Kopma sorunu yaşamadım ama telefonum cebimdeyken elimle cebimi kapattığımda kopma oluyor saniyelik. Bu benm telefonumla da alakalı olabilir.
  2. N

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Evimin 100-150 metre yakınına kadar İBB F/O yazılı rögar kapağı koyuldu. Hangi firma üzerinden hizmet veriyorlar ?
  3. N

🔥İndirim AJAZZ AK680 - 670TL (İLK İNDİRİM)

JD 610 dan geçilir mi ?
  4. N

🔥İndirim Razer Blackshark V2 Gaming Kulaklık Special Edition ₺2.549,00

Hocam C2 aldım iade edeceğim beklediğim performansı alamadım.
  5. N

3000 TL 7.1 kulaklık önerisi

Aktif olarak yıllardır Rampage sn rw1 kullanmaktayım. HS80 veya Cloud2 düşünüyorum. Başka hangi kulaklığı tercih edebilirim ?
  6. N

🔥İndirim HyperX Cloud Core + 7.1 Oyuncu Kulaklığı 1.601,10TL

Yıllardır rampage sn rw1 kullanıyorum. Artık bir süre sonra ağrı yapmaya başlıyor. Geçmeye değer mi ?
  7. N

🔥İndirim Pull & Bear STWD blok renkli şişme mont 790₺

Pull bear sitesinden NAYS ile alışveriş yaparsak giyim kategorisi geçerli oluyor mu ? Yoksa Trendyol üzerinden mi almamız lazım naystan yararlanabilmek için. E ticaret kategorisini boşuna kullanmak istemiyorum.
  8. N

🔥İndirim Jbl c100 99₺ 🔥🔥🔥 n11

Yanına eklenecek hiç mantıklı bir şey yok.
  9. N

🔥İndirim Jbl c100 99₺ 🔥🔥🔥 n11

Minimum 200 TL sepet istiyor.
  10. N

❌İndirim Bitti! Xbox 9. Nesil Wireless Controller Astral Purple 2037 TL

Tr garantili almak çok daha sağlıklı olur. 5 ay önce aldım bir anda çok ısındı ve kapandı kol garantiye gönderdim 2 gün sonra yenisini gönderdiler. Benim bahtsızlığım olabilir ama işi sağlama almakta fayda var.
  11. N

Arko Yağlı Krem 12 Adet 20 ml 37 TL

Bana ücret iadesi yapıldı.
  12. N

Yardım Altyapıma göre sizce hangi İSS ye geçmeliyim ?

Destek bakımından biraz daha gecikmeli olur diye düşünüyorum. Onun haricinde aynı altyapı sonuçta. Fiyat olarak diğer firmalara göre daha makul geldi bana şuanlık bir güncelleme yapmadıkları sürece geçmeyi düşüyorum.
  13. N

Yardım Altyapıma göre sizce hangi İSS ye geçmeliyim ?

Bende türkneti bırakmayı düşünüyorum. Millenicom tavsiye eder misiniz ?
  14. N

Keenetic Extra Dsl Kurulum Bağlantı Sorunu

Arkadaşlar bu modemi aldım ve türknet kullanmaktayım. Fakat kurulum sihirbazında iss bilgilerinden sonra bir bağlantı testi bölümü geliyor ve iss bilgileri doğru olmasına rağmen buradan ileri geçemiyorum. Yazılımda mı bir sıkıntı var acaba ? 1692455741 Modemde ethernet bağlantısı yeşil yanıyor...
  15. N

Çözüldü✓ Xbox kolu almayı düşünüyorum

Bluetooth olan bir cihazsa gerekmiyor. Yoksa dongle alman gerekir.
Top Bottom