Necroly1903 isimli üyenin son içerikleri

1. N

Kule Tipi Sogutucu yamuk duruyor

Merhaba arkadaslar kule tipi sogutucum yamuk duruyor bir sorun teskil eder mi yukari assagi egilmiyo zaten vidalari saglam performansta da sknti yok ilerde sorun teskil eder mi birde PSU yuk altina girince tikirti sesi cikariyor
  2. N

Benchmark testinde ssd sorunu

Herkese merhaba oncelikle userbechmark testinde tum bilesenlerin saglik durumu gozukurken ssd de BU gozukmuyor neyden kaynakli olabilir (%) olan
  3. N

Ana Konu Donanım arşivi f/p canavarı sistem çıktı! r5 5600 rtx3060 11499tl

Siteye giremedik 1saatir yenilemekten gozlerim yoruldu hakkimiz helal degil alicagin olsun
  4. N

Oyunlarda flickering, shimmering, jaggies ve dokularin gec yuklenme sorunu

bazi oyunlarda kasiyor bile su siralar daha da gozume batiyor
  5. N

Oyunlarda flickering, shimmering, jaggies ve dokularin gec yuklenme sorunu

Merhabalar arkadaslar iki ay once hazir bir sistem aldim itopyadan fakat son zamanlar oyunlarda dokularin gec yuklendigi, titredigini farkettim sistem iyi olmasina ragmen çimenler, teller, Ince detaylar karakteri hareket ettirince kipirdiyor gibi ve bazi oyunlar donuyor FPS degerleri yetmesine...
  6. N

Oyunlarda Anti aliasing calismiyor

Merhabalar arkadaslar tum oyunlarda uzaktaki nesneler mouse hareket ettirdikce titriyor veya tirtikli yerler titriyor göz zevkimi mahvetti bunun cozumunu Bulan kisme yok her oyunda oluyor mesela csde kapi veya teller mouseyi hareket ettirdikce titriyor GTA 5 cimenler veya uzaktaki yerler bunu...
  7. N

HAZIR SISTEMDE SIKINTI

Merhaba arkadaslar bir ay kadar once bi hazir sistem aldim i5 12400f rtx 3060 ti falan var icinde ilk geldiginde pcyi actim psudan cizirti sesi geliyordu bir ay kadar gecmedi ekran kartinda da vizilti sesi almaya basladim win 10 pro yaptim biosu guncelledim ve soyle bir sorunla karsilasmaya...
  8. N

ANLAYAMADIGIM PROBLEM

Merhabalar arkadaslar bir aya yakindir hazir sistem var elimde ilk zamanlarda PSU Dan cizirti sesi geliyordu simdi ekran kartinda da var arastirdim coil Whine sesi olabilirmis bu surecte win 10 pro yaptim pcyi bide biosu guncelledim fakat bu islemleri yaptiktan sonra oyuna giriyorum (CS) ekranda...
  9. N

Sapphire rx 6700 tiz sesi

CW sesi kanka
  10. N

TITREME BENZERI PROBLEM

Merhabalar arkadaslar bir aya yakindir hazir sistem var elimde ilk zamanlarda PSU Dan cizirti sesi geliyordu simdi ekran kartinda da var arastirdim coil Whine sesi olabilirmis bu surecte win 10 pro yaptim pcyi bide biosu guncelledim fakat bu islemleri yaptiktan sonra oyuna giriyorum (CS) ekranda...
  11. N

Coil Whine Mi Yardimci Olurmusunuz

Aynen hocam bende onu dusunuyorum artma durumu gibi birsey olur mu acaba sesin 1677569868 Bende oyle yaptim assagiya koydum Beni korkutan Tek sey ileride sesin artma gibi durumu olabilir mi CW warzone giriste de , oyun icinde yuk 99 da da ayni suanlik ileriye donuk sikinti yaratir mi artar mi...
  12. N

Rahatsiz ediyor mu peki hocam sizi 1677568472 Jelatini yok zaten iade etmek istemiyorum almiyorlarmis cok zor cwden dolayi
  13. N

Oyunu aciyorum actiktan bi otuz saniye sonra basliyor vizildamaya PSU da cok Ince bir ses vardi ama kulagi rahatsiz etmiyordu simdi ekran kartinda basladi sanirim ikisi de birbirine yakin yerler acaba PSUdan mi geliyor pek anlamadim SIZIN sorununuz cozuldu mu hocam?
Top Bottom