NeeK isimli üyenin son içerikleri

1. NeeK

LOLE GİRERKEN 0xc00007b hatası ALIYORUM NEDEN ?

P. monitörde bunlar çıktı ne yapsam çözemedim problem nedir?
  2. NeeK

PC Hocası sistemi alınır mı ?

bu sistemi önerir misiniz ?
  3. NeeK

Fiyat Performans PC önerisi

Selam arkadaşlar. Bütçemize uygun bildiğiniz sistemlerin linkini atarsanız sevinirim teşekkürler.
  4. NeeK

2. Monitör yapabilir miyim ( nasıl yaparım ) ?

Tam olarak ne yapmam lazım bu konuda çok bilgim yok.
  5. NeeK

2. Monitör yapabilir miyim ( nasıl yaparım ) ?

Monitörüm G24F-2 ( 2 tane hdmi girişi 1 tane DP girişi var ) 2. Ekran olarak kullanmak istediğim ekranım vga girişli ancak elimde hdmi to vga dönüştürücü var herhangi bir dönüştürücü almadan bu ekranı 2. Ekran olarak kullanabilir miyim ?
  6. NeeK

Aileden gizli kulak deldirmek.

Sıkıştırmalı küpe kullanıyorum ve ailem özellikle babam bunu bile zor kabul etti. Annem sıkıştırmalı kullanmama karşı değil ancak deldirmemi istemiyor. 18 yaşındayım ve 6 ay sonra 19 yaşında gireceğim. Bazı kararlar vermek istiyorum hayatımda örneğin burun estetiği , kulak deldirmek gibi ancak...
  7. NeeK

🔥İndirim DA'nın Bugün Paylaşacağı M2 SSD Sizce Ne?

Genelde saat olarak 5 civarında sistem falan paylaşılıyor 5-6 civarına odaklanmanızı öneririm ama yanıltmak da istemem.
  8. NeeK

Twitch reklam engelleme yardım

Yok, abone değilsen reklamları izlemek zorundasın.
  9. NeeK

300 BİN TL ARABA ÖNERİSİ

Selamlar dostlar. Yeni ehliyet alacağım ve mevcut 2005 model cliomuzu satıp yerine daha güncel bir araba getirmek istiyoruz. Hemen hemen bütçe 280-300 bin dolaylarında olacak. Bilgisi olup öneri yapmak isteyenleri beklerim.
  10. NeeK

Elektronik sigara nereden alabilirim?

800tl bütçeye elektronik sigara almak yerine çekimlik pufflardan almanı öneririm. Çok kaliteli bir şey almayacaksan hiç bulaşma elektroniğe.
  11. NeeK

Ana Konu Profil Fotoğraflarına Noel Şapkası Ekleme Etkinliği / 2022 - 2023

Bu daha iyi oldu hocam.
  12. NeeK

pandanın kafası küçük hocam böyle oldu. 1670084152 JJ hocama saygılar.
  13. NeeK

Geçmiş yıldan beri hala köpüşümde şapka var. Bu yılı o kadar sevmedim ki sanki bana her gün diğer yıl başlasın modundayım. 1670084032
  14. NeeK

dudağıma piercing taktım diye annem evden attı :d.d

Öyle deme üstadım ya herkesin hayatına karışmadan olmaz (!). Ya dostlar cidden hayatınıza yazık ediyorsunuz fikrimce. Arkadaş çok haklı söylemiş. Herkes bir başına bireydir. Özgürlük diye bir kavram var ve size bir zararı dokunmadığı sürece adam istediğini yapar, istediği yerini deldirir ve bu...
  15. NeeK

dudağıma piercing taktım diye annem evden attı :d.d

Maalesef onların büyüdüğü ortamda bu tarz şeylere hiçbir zaman yer olmadı. Küpe takana eşcinsel muamelesi, dövmesi olana ateist ve kötü insan muamelesi yapıldı. Senin büyüdüğün ortam ve onların yetiştiği ortam farklı. Artık dönem değişiyor ve bizim doğal karşıladığımız şeyler onlara göre...
Top Bottom