negansmith isimli üyenin son içerikleri

1. negansmith

MSI PRO Z790-P alınır mı?

13400F ya da 13600K işlemcili bir sistem toplamayı düşünüyorum. 13400F alacak olursam Z790-P fazla olur ama ileriye dönük olsun istiyorum. Sorum şu şu an Vatan'da %15 indirimle 5.5k ya satılıyor. Bütçem var ama toplamayla uğraşacak kadar zamanım yok bu yüzden bir süre daha toplama işini...
  2. negansmith

Öneri 13600KF DD4 mü? 13600KF DDR5 mi? 7600X DDR5 mi?

Öneriniz için teşekkürler.
  3. negansmith

Öneri 13600KF DD4 mü? 13600KF DDR5 mi? 7600X DDR5 mi?

Merhaba yeni gelecek olan 4060 TI veya 4070 li bir sistem toplamayı düşünüyorum ama işlemci ve anakart konusunda çok aradayım. Bu arada belirtmek istiyorum uzun süre(5-6 yıl belki daha fazla) güncelleme yapamam yani AM5 uzun yıllar destek sağlar İntel soket değiştirir senaryoları beni pek...
  4. negansmith

%1 ve %0.1 FPS de en başarılı işlemciler hangileridir?

Soru başlıkta. %1 ve %0.1 FPS de en başarılı işlemciler hangileridir? Mesela 13600k mı bu konuda daha iyidir yoksa 5800x3D mi? Bazı test videolarında 5800x3D fena değil bazılarında rezalet.
  5. negansmith

ACER NİTRO 5 ile yaşadıklarım ve yorucu iade süreci.

Öncelikle yanlış başlık altında konu açtıysam herkesten özür diliyorum. Yaklaşık 4 ay önce Hepsiburada üzerinden Acer Nitro 5 satın aldım(5600h 3060). Aldıktan bir süre sonra masaüstünde gezerken youtube üzerinden bir şey izlerken veya başka bir sitede bir şey izlerken anlık 2 saniyelik donmalar...
  6. negansmith

Masaüstüne sağ tıklayınca anlık donma oluyor.

Merhaba arkadaşlar masaüstüne sağ tıklayınca ve ses kısma açma ikonuna tıklayınca 1-2 saniyelik bi donma oluyor daha sonra düzeliyor tekrar tıklamaya çalıştığımda donma olmuyor. Sanırım PC ilk açıldığında bu işlemleri yapmaya çalıştığımda oluyor sanki ilk seferde bir şey yüklüyormuş açıyormuş...
  7. negansmith

Scamleniyor muyum yoksa tehlikede miyim ?

Yiğidin malı meydanda olur kardeşim :D (!) Sanki akrabalar hiç mi bir şeyler izlememiş salla gitsin XD
  8. negansmith

İnternet kopması yardım edin artık lütfen

Riot desteğe talep göndersene bakalım ne diyecekler.
  9. negansmith

GPU Kullanımı aniden düşüyor.

Nasıl çözebilirim bu sıkıntıyı
  10. negansmith

85-86 derece oluyor laptop için normal diye düşünüyorum. ortalama 3800 MHz de çalışıyor 1669976731 İşlemci kullanımı %60-65 darboğaz yapıyor olamaz
  11. negansmith

Mining virüsü yedim.

Temiz bi format çözer.
  12. negansmith

Arkadaşlar Acer Nitro kullanıyorum 5600H 3060 modeli. Sebebini bilmiyorum GPU kullanımı RDR2 de hiç bir zaman %100 olmuyor max %97 görüyorum aniden %70 lere düşüyor FPS drop oluyor ortalama %85 lerde dolanıyor. Forza Horizon 4 oynarken de aynı durum hiç bir zaman %100 olmuyor ayarlar ultrada...
  13. negansmith

Cat 6 Kablo önerisii

Benim söylediğim işte bende 15m olanı var güzel fiyatı da az değil daha ne olsun :D
  14. negansmith

Cat 6 Kablo önerisii

Bende 1 ay önce falan Netspeed e geçtim modemi taşımak için 15m Cat6 Ugreen kablo aldım ping değerlerimde falan hiç bir değişiklik olmadı. Daha çok kullanmadım tabi ama sağlam bir şeye benziyor kaliteli gibi bakabilirsiniz...
  15. negansmith

Babamı engelledim doğru mu yaptım

Suç biliyorum ama sanırım ben o arabayı benzin döker yakardım
Top Bottom