Neisis isimli üyenin son içerikleri

1. Neisis

Win10 yeni kullanıcı ekleme

Ozaman herşeyi kapatmam gerekecek sadece 2 oyuna erişmesini istiyorum
  2. Neisis

Win10 yeni kullanıcı ekleme

Arkadaşlar selam pcye yeni bi kullanıcı oluşturmak istiyorum ama benim eklediğim oyunlar hariç hiçbir seye erişmemeli nasıl yapabilirim win10 da böyle bir özellik var mı
  3. Neisis

6500-7300 arası laptop

Bütcem 7300 (TL 8 gb ram eklemesi 1tb hdd eklemesi vs upgradeler de yapacağımı düşunerek) GTX 1650 li bisey almak istiyorum tek ama tek amacım oyun oynamak oneriniz nedir
  4. Neisis

İnsanlar GTA oyunlarına niye bu kadar takıntılı?

Oyun birçok kesimden birçok oyuncuya ve tüm yaş gruplarına hitap ediyor(18 yaşından küçüklerin oynamasını desteklemesemde) Aksiyon oyunu arıyorsan GTA V tam sana göre Yarış oyunu mu istiyorsun GTA V sana göre Rol yapma Gizlilik Açık dünya vs. vs. birçok özelliği içerisinde barındırıyor bu da...
  5. Neisis

Mount & Blade II: Bannerlord

Beklentimin altında, eksik, bunca yılın ardından beni üzen bir oyun. Hayal kırıklığı
  6. Neisis

Oyun İncelemeleri

Arkadaşlar selamlar öncelikle iyi forumlar. 2007 senesinden beri düzenli olarak oyun oynuyorum yakından tanıdığımız birçok oyun serisini bitirip iyice analiz ettim oynadığım oyunları insanlarla paylaşmayı seviyorum ve bu forumda oynadığım oyunların incelemelerini yapmak istiyorum özellikle en...
  7. Neisis

VALORANT Nasıldır?

Skill mantıgı apex legends gibi önemli ama overwach kadar skill üzerine kurulu değil mekaniksel olarak cs.go ya yakın kafadan tek yiyorsun awp den tek yiyorsun ama hız olarak cs den çok daha hızlı düşük sistem gereksinimleri ve hem klasik hem yenilikçi oyunculara hitap etmesi herşeyden önce...
  8. Neisis

RAMPAGE GÜVENİLİR Mİ

İyi veya kötü demeden deneyimlerimi aktarıyorum siz karar verin Kb R01 klavye:3 4 sene yoğun kullanımıma ramen tek bir bozulan tekleyen basmayan tuşu yok üzerine yoğurt,cola,su,çay döküldü her seferinde kuruyunca çalıştı.Mekaniğe geçmesem hala kullanırdım. Rampage Cenatur:Alalı 1.5 yıl oldu...
  9. Neisis

Msi mi monster mu

Msi bu sektörün demirbaşlarından biri bana göre monster performans olarak idare edebilse bile kalite olarak msi birkaç gömlek üstündür
  10. Neisis

Ekran kartı aldım güç girişli nasıl bi güç kaynağı almalıyım

Molex i 6 pine çeviren bir kablo iş görür Link: https://urun.n11.com/kablolar/4-pin-molex-to-6-pin-ekran-karti-power-guc-kablosu-bakir-20cm-P376758272
  11. Neisis

MSİ mı ASUS mu ?

Asusun rx570 ini msi nin rx580 ini kullandım asus benim için artık bir adım önde
  12. Neisis

mouse önerir misiniz

Rampage cenatur tavsiyemdir
  13. Neisis

Kitap Önerisi olan var mı ?

Witcher serisini okuyabilirsin. Avcının Kaderi(W.Smith) okuyabilirsin benim en sevdiklerim bunlar
  14. Neisis

Ekran kartı Rx570

Buna 1050ti diyecek oyuncu yoktur sanıyorum
  15. Neisis

144 hz mi 60 hz mi monitör almalıyım ?

Kullandıgım tüm monitörleri atabilirim 60 75 ve 144 kullandım
Top Bottom