neoxi isimli üyenin son içerikleri

1. neoxi

Razer DeathAdder Essential Kablolu 249 TL alınır mı?

Ürünü tam 1 senedir kullanıyorum (öncesinde de Bloody A90 vardı ve 3 yılın ardından geçtim) ve hiç zorlanmadan hemen alıştım. Büyük eller için ideal, hızlı ve eli tam kavrıyor. Şu an için fazlasıyla yetiyor. Onun haricinde Razer Synapse yazılımı ile tüm ayar, makro vs gibi ayarları...
  2. neoxi

Bildiğiniz Amazon kuponu var mı?

11-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden ilk 150 TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişin için 50 TL indirim kuponu kazan. Promosyon kodun: PRIME50
  3. neoxi

Öneri Sizce hangi Ayakkabı?

Şöyle bir durum var, ayakkabıyı bulunduğum yerde Ender mağazası var, oradan bana verilen kredi ile yani elden taksit ile alacağım, mesela 6x150 TL gibi. Aslında başka modeller de mevcut lakin tabanı beyaz ve kenarlara doğru yatık ayakkabılardan nefret ettiğimden çoğu ayakkabı da öyle. Siyah...
  4. neoxi

Öneri Sizce hangi Ayakkabı?

Merhabalar, Ayakkabı bakıyorum ve Hammer Jack'in 2 modeli arasında kaldım ve yardımcı olursanız çok sevinirim :) İlk siyah modelini görüp ertesi gün gittiğimde diğer açık kahve renkli olanı da gördüm ve ve bir türlü karar verememiştim. Sizce hangisi daha hoş duruyor ? Renkleri de sarı bot olanın...
  5. neoxi

Buna dolandırıcı diyebilir miyiz ?

kıl oluyorum böyle varlıklara.
  6. neoxi

El birliğiyle fiyatları düşürelim

Dostum daha geçen seneye kadar böyleydi zaten.
  7. neoxi

Oem Windows 10 Pro Key Öneri̇

Anakart değişse de artık Lisans Anahtarları Microsoft hesabınıza tanımlanıyor, yani Microsoft hesabınıza giriş yaptığınızda anında orijinal olacaktır.
  8. neoxi

❌İndirim Bitti! SanDisk 16 GB 2.0 20 TL

Sayende gördüm kardeşim, tam da ihtiyacımız vardı çok iyi denk geldi. Çok teşekkür ediyorum🙏🏼
  9. neoxi

LC27G75TQSMXUF vs LS28AG700NUXUF vs LC32G75TQSMXUF

Pardon, sistemim ve/ya hangi bilişenim yetersiz? Cillop gibi sistem, daha ne isteyeyim. Kaldı ki sunduğum monitörden hangisini önerirsiniz diye sordum, yeterli mi yetersiz mi diye sormadım ki :) Allah aşkına sadece bilgili arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim.
  10. neoxi

Arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek kimse?
  11. neoxi

Merhaba, Uzun süredir kullanmakta olduğum Samsung QLED CHG70 (27" 2K 144Hz 1mz) modeli yine epey uzun zamandır yatay ve dikey çizgi, dalgalanma sorunu yapmaya ve artık rahatsızlık vermeye başladı. FPS oyunları oynayan biriyim ve bu 3 model arasında kararsız kaldım. Çevremdeki bilgili 2...
  12. neoxi

Razer Kraken Tournament Edition İnceleme Sonuçlarım

"Ses kasma konusunda pek tecrübem olmadı" deyip " Ses kasmada falanda hiç prblem yasamadım." demen gülünç, yalancılık, fanboyluk mu yapıyoruz ne? :) Siz önce 2 kulaklığı test et, sonra gel burada "tarafsız" şekilde ürünlerin +/- yönlenlerini paylaş. Konfor olarak ise; Ben de epeydir TE...
  13. neoxi

Farklı ramler sıkıntı yaratır mı ?

Orada, 3600mhz'in performansını alamazsınız manasında demiştim, yoksa zaten çalıştırır. Bu sefer de aldığı ram'in fazla bir hayrı kalmaz, arada 600mhz var :)
  14. neoxi

Farklı ramler sıkıntı yaratır mı ?

3000mHz ile 3600mHz farklı frekans aralığı olduğundan kullanamazsınız.
  15. neoxi

Sivilceler Geçmiyor Ne Yapmalıyım?

Gratis, Watsons gibi Kişisel Bakım olan mağazalarda da satılıyor.
Top Bottom