neunion isimli üyenin son içerikleri

1. neunion

Youtube çekilecek oyun önerisi

Minecraft sevmiyorum skyblock ve survival oynuyorum. Rimworld istiyorum.
  2. neunion

Bu forum neden ölü kimse cevap vermiyor

Defalarca konu açıyorum cevap alamıyorum. Forum neden ölü?
  3. neunion

Youtube çekilecek oyun önerisi

Merhaba arkadaşlar, Rimworld çekmek istiyorum ama sistemimde yok. Rimworld ile Stardew valleyi takas edeceğim. Çekilecek oyun varsa söyleyebilir misiniz. Korsan indirmiyorum.
  4. neunion

Oyun videosu için rimworld takas etmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, Rimworld'u olan benimle stardew valley yada warband takas eder mi?
  5. neunion

Steam da rimworld ile takas etmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, Stardew valley ile rimworld takas eder misiniz? Rimworld oyunu istiyorum video çekeceğim. Warband da var isterseniz onunla takas yapabiliriz.
  6. neunion

Skyrim kasıyor acaba virüs taraması nasıl yaparım

Resetle derken ne demek istediniz? Capcutu da kaldırayım mı?
  7. neunion

Capcut dan virüs bulaştı. 1706702851 Hocam bu microsoftun ama kaliteli olmaz ki.
  8. neunion

Hocam komutları yapacağım ama ilk önce tarama yapmam lazım. Virüs removal tool indireyim mi kaspersky dan?
  9. neunion

https://www.kaspersky.com.tr/downloads/free-virus-removal-tool bunu indirip tarayım mı?
  10. neunion

Ben bilmiyorum sen komutları atar mısın? 1706702563 Hocam mouse işaretim daire olup gidiyor.
  11. neunion

Nasıl yapacağım?
  12. neunion

Hocam ben virüs bulaştırmam sisteme bilmediğim şeyleri indirmem. Ama skyrim de helgenden kaçarken imperiallarla savaşırken aşırı kastı. Modlardan olabilir mi? Kaldırmıştım modları bir tek bug fix duruyor. 1706702261 Hitman kötü. 1706702286 Sistemim kötü kaspersky kaldırmaz.
  13. neunion

Üşeniyorum ben program olarak masaüstüne kuracağım masaüstünden çalıştıracağım.
  14. neunion

Merhaba arkadaşlar, Sadece virüs taraması yapmak için program arıyorum. Ücretsiz olursa iyi olur.
  15. neunion

Gimp arayüz bozuldu ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar, Gimp deki araçların yerini değiştirirken arayüz bozuldu nasıl düzeltebilirim?
Top Bottom