neves isimli üyenin son içerikleri

1. neves

Oculus Quest 3 Beklenir mi

Hocam çok kararsız kaldım ya 200 euro farkta az buz değil şimdi bilemedim valla
  2. neves

Oculus Quest 3 Beklenir mi

Merhabalar haftaya Almanyadan quest 2 getireceğim ama öğrendim ki 27 eylülde oculus quest 3 çıkıyormuş fakat şöyle bir sorun var ki quest 2 300 euro iken quest 3 500 euro olacak. sizce quest 2 almak mantıklı mı beni uzun süre götürür mü
  3. neves

Oculus Quest 2 alınır mı

Merhabalar haftaya cumartesi Almanya'dan ablam geliyor ve nintendo switchimi satıp oculus quest 2 getirmek istiyorum bu aralar sanal gerçeklik olayı çok hoşuma gidiyor aynı zamanda direksiyon setimde var Oculusla assetto denemeden ölmemeliyim :D Kullananlarınız varsa fikirleriniz nelerdir çabuk...
  4. neves

Utorrent eşler bağlanıyor hatası

Her türlü tracker denedim ama yinede eler bağlanamıyor hatası diyor bunun çözümü nedir dediğim gibi trackerler işe yaramıyor
  5. neves

Tatil köyleri 18 yaş altını tek kabul ediyor mu

Merhabalar bayramda bodrumda bir tatil köyüne tek başıma gideceğim 17 yaşındayım herhangi bir problem yaşar mıyım
  6. neves

İnternet çok yavaşladı

türk telekom eskiye nazaran daha iyi günümüzde ben memnunum çekmeme durumu modemdendir muhtemelen ben 2 ay önce değiştirdim çağ atladım gençletim resmen.
  7. neves

Siyasi kitap önerisi

hahahaha Deniz Gezmişe terörist diyen milliyetçiler bu adam sizden daha milliyetçiydi amerikan filosuna bayılanlar sizdiniz hatırlatırım? Genelevdeki kadınları amerikan askerleri için hazırlayanda sizlerdiniz yazık çok yazık.
  8. neves

Bu kıza nasıl davranmalıyım?

Ee olum ne var bunda HAKZJAKZMALZLŞSMXS sanalda tanıştığın özellikle oyundan tanıştığın bi kızdan ümit bekliyicek kadar yıkık olma gülücük atmadan düzgünce yazim
  9. neves

:ROFLMAO:
  10. neves

bence artık dışarı çıkman gerekiyor dostum
  11. neves

Bahçede köpek bakmak

Haklısınız bahçe işi mantıklı o zaman hem kendini daha özgür hisseder teşekkürler. 1683975317 Süs köpeklerinden hiç hoşlanmıyorum zaten normal köpek alacağım. Siyah labradorlardan düşünüyorum özellikle ablam almanyada bakıyordu muhteşemdi ve çok zekiydi
  12. neves

Bahçede köpek bakmak

Merhabalar haziran ayında bir köpek sahiplenmek istiyorum dubleks bahçeli bir evde yaşıyorum ve bahçem gerçektende büyük köpeğime bahçede bir kulübe ayarlayıp orada baksam doğru olur mu yoksa evin içine almam şart mıdır? Birde bahçede hastalık, parazit kapma gibi bir riski var mı
  13. neves

Cinsel Organda Aşırı Kaşınma

yukarıdan aşşağıya almalısın:ROFLMAO:
  14. neves

Cinsel Organda Aşırı Kaşınma

Yorumlarda korkutanlara bakma kıllarını tersten almışsındır ya da direkt jiletten dolayı olmuştur testis kıllarını ilişkiye girmeyeceksen sıklıkla almana gerek yok. Bir başka sebete kalitesiz iç çmaaşırı giymen olabilir kaliteli markalar dışında iç çamaşırı almamaya çalış pazar donlarından uzak...
  15. neves

Kıbrısta Puffbar satılıyor mı

Merhabalar bildiğiniz gibi Türkiyede bu elektronik sigaralar yasak olduğundan hepsi kaçak getiriliyor ve çoğu çakma cihazlar. Salı günü kıbrısa gidicem o bölgede e sigaralar yasal mı ve nereden alabilirim freeshopta mı oluyorlar yoksa yerel marketlere mi gitmeliyim
Top Bottom