Newoid isimli üyenin son içerikleri

1. Newoid

NFS MOSTWANTED İNDİREBİLECEĞM BİR SİTE VAR MI?

https://www.myabandonware.com/game/need-for-speed-most-wanted-i4m 1710855991 Burası güvenli
  2. Newoid

Çözüldü✓ Argb 3 Pinli Fanlar ile 6 pinli Argb Kontrolcü Uyumlumudur

O kablolardan bende kullanıyorum uyumlu olur
  3. Newoid

Çözüldü✓ GPU üzerine model araç koymak zarar verir mi?

Beyler son karar yarın içinden cikaracağım artık koleksiyon yaparsam koleksiyona koyarim
  4. Newoid

Çözüldü✓ GPU üzerine model araç koymak zarar verir mi?

Öncelikle Selamın Aleyküm Ekran karımın üzerine 1 adet hotwheels koydum bir zarari olurmu ekran kartım fazla ısınmıyor en fazla 65 dereceyi gordüm.
  5. Newoid

🔥İndirim Cooler Master MM711 Gaming Mouse 450TL

Bumu yoksa glorios model o minusmu performax xotrandan geçicem cok fark yaratırmı?
  6. Newoid

Oyuncu koltuğu önerisi

Ben ikna olmadım dostum 1705260211 Peki Rebelx rombus veya square modelini önerirmisin?
  7. Newoid

Oyuncu koltuğu önerisi

Konuyla alakasız olan mesajlari bildiriyorum arkadaşlar sizle ugrasacak zamanım yok
  8. Newoid

Oyuncu koltuğu önerisi

önerebilirsin
  9. Newoid

Oyuncu koltuğu önerisi

hawk butceye uygun degil dostum
  10. Newoid

Oyuncu koltuğu önerisi

Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar 4000tl bütçem var oyuncu koltuğu önerisi istiyorum bütçeyi arttiramam
  11. Newoid

🖱 ANKET! - Hangi marka/model mouse'u kullanıyorsunuz?

Performax Xotran
  12. Newoid

Bu donanımlara 7k bütçe ile monitör önerebilirmisiniz(kenarlar curved olsun)

https://www.amazon.com.tr/dp/B0C6FM4NLG/ref=asc_df_B0C6FM4NLG1700872200000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0C6FM4NLG&linkCode=asn
  13. Newoid

21.000TL bu sistem alınır mı?

Amdnin rx6500xt sini kullanıyorum en sorunlu kart deniliyor ama ben hiçbir problem yaşamadım kullanmasını bilene
  14. Newoid

21.000TL bu sistem alınır mı?

9 TL oynjyorsa fsp al 1701538032 fanları sonradan degıstırırsın aldıgın kasa mesh degıl bılesenlerın ısınır
Top Bottom