nightboy isimli üyenin son içerikleri

1. N

rtx 4060 500W psu sorun yaratır mı?

sağolun hocam teşekkürler kafamdaki sorular gitti
  2. N

bir video da izlemiştim 4060 lı bir sistem güç üzerindeyken maks 300w kulanıyor
  3. N

i3 12100f işlemcim var rtx 4060 almayı düşünüyorum 500w frisby psu var kaliteli değil farkındayım sorun yaratırmı
  4. N

Akım korumalı prize 2 tane üçlü priz takmak

hocam size konuyla alakasız bir sorum varda aynı psu ya sahibim gtx 1660s ekran kartım i3 12100f işlemcim var ileride rtx 3060 almayı düşünüyorum sizde şuanlık bir sorun oldumu açıklarsanız çok mutlu olurum
  5. N

500w frisby psu değiştirilmelimi

merhaba hocam hala frisby psu sunu kulanıyomusunuz kulanıyorsanız bir sorun yarattımı açıklarsanız sevinirim
  6. N

i3 12100F - GTX 1660S sisteme 500W PSU yeterli mi?

FRİSBY çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum
  7. N

i3 12100F - GTX 1660S sisteme 500W PSU yeterli mi?

i3 12100F ve GTX 1660S'li bir sistemim var ileride 3060 takmayı düşünüyorum. 500W PSU'um var sıkıntı yaratır mı?
  8. N

Gamepower Kugon alınır mı?

gamepower kugon kulaklık almayı düşünüyorum incelemesini incelediğimde güzel olduğunu gördüm bazıları gamepowerdan uzak durun diyor peki sizce nasıl
  9. N

1200 TL mekanik klavye önerisi

klavye red veya mavi switch olmalı sayısal tuş takımları olmasa iyi olur ama tuş takımı olan klavye önerilerinede açığım
  10. N

James Donkey 512 gb m.2 ssd kırmızı ışık yanıp sönüyor

M.2 SSD'yi anakarta taktım ama kırmızı ışık yanıp sönüyor düzgün bir şekilde bile değil rastgele bazen ışığı bile düzgün vermiyor bir tane videoda çocuğun SSD yeşil yanıyordu ve GTA yüklemeye çalıştığımda ısarcextract hatası alıyorum kulanan varsa yazabilir mi ya da bilen biri teşekkürler.
  11. N

James Donkey 512 gb m.2 ssd kırmızı ışık yanıp sönüyor

m2 ssd yi anakarta taktım ama kırmızı ışık yanıp sönüyor düzgün bir şekilde bile değil rastgele bazen ışığı bile düzgün vermiyor bir tane videoda çocuğun ssd yeşil yanıyordu ve gta yüklemeye çalıştığımda ISArcExtract hatası alıyorum kulanan varsa yazabilirmi yada bilen biri teşekkürler
  12. N

James Donkey 512gb m2 ssd kırmızı ışık yanıp sönüyor

peki teşekkürler
  13. N

sende led ne renk yanıyor 1701547119 daha dün geldi elime şuan gta yüklüyorum senin ssd deki led ne renk yanıyo ona göre çıkartıp tekrardan takıcam hızlı yazarsan çok sevinirim
  14. N

James Donkey in 512 gb lık m2 ssd sini almıştım dün taktım taktığımdan beri kırmızı ışık yanıp sönüyor normalmidir acaba yardım ederseniz sevinirim
Top Bottom