Nightless isimli üyenin son içerikleri

1. Nightless

Xiaomi Buds 3T Pro Alınır mı?

Merhaba arkadaşlar kulaklık bakıyordum ve fiyatın baya ucuzladığını gördüm dedim bu fiyata kaçmaz ürünü aldım ama yine de sormak istedim sizce alternatifi var mı bu fiyata video incelemesi de bulamadım Türkçe olarak
  2. Nightless

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

FİYAT : 11.999 TL ÖZELLİKLER: CPU : İntel i5 12400f ANAKART : Asus h610m EKRAN KARTI : Asus Dual Rtx 3060 RAM : Gskill 8x2 DEPOLAMA : Ssd wd sn570 KASA : Asus vento vg15f kasa PSU : Fsp 550w
  3. Nightless

27'' Monitör önerebilecek var mı?

Arkadaş çok kararsız kaldı ne alacağı konusunda belki bir ihtimal forumdan bilgi akışı olur diye konu açmak istedim. Belirttiğim bütçe de 27'' monitör lazım oyun için değil daha çok İş ile ilgili ve Film izlemek için kullanılacak. 24'' için olarak ondan ötürü düşünülmüyor. Bütçe belirttiğim...
  4. Nightless

Yurt dışı iPhone 14 pro max alınır mı?

Gelmez o fiyata ÖTV ve KDV indirimi ile en fazla max bir ortalama alacak olursak %10 düşüş bana göre makbuldur. Dedikleri olay geldi diye piyasa fiyatları %50 veya %40 çakılmaz aşağı. Anlatılan şey zamanında başka ürün kalemlerinde de oldu fiyatlar malum. Dolar 9 veya 10 olacağına inanırsan...
  5. Nightless

laptop 20k bütçem var üniversite de kullanacağım önerir misiniz

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-45-amd-ryzen-5-5600h-16-gb-512-gb-ssd-rtx-3050ti-freedos-15-6-fhd-144-hz-tasinabilir-bilgisayar-nh-qbbey-003-p-hbcv00002qbq8g
  6. Nightless

laptop 20k bütçem var üniversite de kullanacağım önerir misiniz

20k ve bu öneri olmamış işlemci ekran kartı derken alınmaz bu fiyata. En kötü ürün paylaşım rekoru kırarsın bu gidişle.
  7. Nightless

🔥İndirim Bonsenkitchen Airfryer XXL 5.5 LİTRE 2043 TL !!!

Tek kişi olarak yaşıyorsanız bence gereksiz olmuş lakin aile içerisinde kullanılacak ise ve zamandan yana sıkıntı varsa bence tercih edilmeli ve kullanılmalı. Tek kişi olayına değinme sebebim büyük boy almışsınız baya. Fiyatları yükseldi ama son zamanlarda ona göre ele alacak olursak evet pahalı...
  8. Nightless

Yardım Amazon Temsilcisinin İlgisizliği (SteelSeries Rival 3 Wireless) 😠😡

Yayıncılara zaten milyarlık ürün yolluyorlar. O zaman bende başka yerde olmadığım konum için diyim ben buranın müdürüyüm bana ona göre davranın olmadık bir statü için bir olay istemek ne kadar doğru bilmiyorum. Zaten her yayıncıya dediklerin gibi yapmıyorlar eğer yapıyorlar ise aç yayın ben...
  9. Nightless

hangi ekran kartını almalıyım

Apu işlemci kullandığın için Ramler önemli sonrasında 6600 çok güzel gidecektir. Şimdiden hayırlı olsun.
  10. Nightless

Csgo awpme isim önerisi

Awp Tek atmış :D A W P aslında A M D :D
  11. Nightless

bynogame bazı eşyalarımı algılamıyor

Kasalar zaten bynogame üzerinde satılmıyor. Satılmayan ürünler ister istemez gözükmez. Uygun ürünler gözükür ve satışa sunulur. Kasa önceden var idi satışı 1 senedir yok yanlış hatırlamıyorsam.
  12. Nightless

Gaming gecesi hangi rami alayım

Ürünün üzerine öyle yazıyor yazı da farklı doğrusu nedir?
  13. Nightless

Gaming gecesi hangi rami alayım

DDR5 nerede yazıyor:/
  14. Nightless

Dersi anlıyorum ama soruyu çözemiyorum

Bence mesele çözümlü sorular çözüp internet ortamında hocaları ekstra dinlemek soru kalıbı görmektir. Çözümlü soruları deme sebebim en azından çözemediklerin soruların çözümüne gidişatına bakmaktır. İnternet ortamında hocaları dinleme de her hoca farklı şekil de sana hitap eder. Önemli olan...
  15. Nightless

❌İndirim Bitti! 18 Paket ıslak mendil 27TL

Senin aldığın zaten bu linkteki https://www.n11.com/urun/baby-turco-islak-havlu-18-x-60-adet-1423499?magaza=babyturco çok iyi almışsın tebrik ederim kazanman güzel olmuş.
Top Bottom