Nikobellic93 isimli üyenin son içerikleri

1. N

İ5 14600k Gta 6 İçin

Anladim hocam o zaman 15.nesil geçip anakart mecbur degisicem.Teşekkurler
  2. N

İ5 14600k Gta 6 İçin

Peki lga 1700 olur mu sizce sifirdan yeni anakart geçmek zor gelir maddi olarak
  3. N

İ5 14600k Gta 6 İçin

İ5 12600 den gta 6 icin 14600k ya geçilir mi? Çünkü 15.nesil belki lga 1700 olmayacak tekrardan anakart vs değişmek istemiyorum
  4. N

Asus vg32vqr Karanlık

Bu monitoru 32 inc aldim va bi panel ama masaustunde goruntu cok iyi olmasına rağmen oyunlarda yeterli arka ışık veremiyor 450 cd parlaklik var görüntü kalitesi iyi ama oyunlarda ışık oranı az normal videolarda masaustunde cok canli bunu satıp ips mi alsam ilerde yoksa normal bi durummu normal...
  5. N

Güç Kaynağından Fan Kablosu Çıkmadi

Arkadaslar sistemi kuruyorum ama eski psumda psu fanının kablosu anakarta takmak icin ama xpg pylon 750w da fan kablosu yok yanlis bisey mi var anlamadim.Yoksa urun hatalı mi geldi acaba içine entegre mi takili
  6. N

Güncelleme yaparken elektrik gitti

Bios pili çıkarıp denediniz mi o zaman sifirlaniyormus
  7. N

Msi h610m-b pro 13.nesil uyumu

Anladim oyle yapayım teşekkür ederim 1667423565 Amazon dan almistim Almanya saticisindan çoktan oldu alali 5 6 ay oldu.Ya i3 12100 alıp bios güncelleyip sonra 13600 alicam yada başka yolu yok.Flash desteği yokmuş malesef.I5 12400 alacaktım ama 13600 varken alinmaz
  8. N

Arkadaşlar cok teşekkür ederim ama pc sadece islemci kaldi simdi diyelim ki islemci bios default oldugu için pc açmadı kendini bios update i nasil yaparım görüntü vs gelmez sistem reset atıp durursa gibi.Cunki parcalar hic sisteme takılmadı
  9. N

Anladim sağolun malum islemci yeni çıktı acaba bios güncellemesi yapmadan taksam sorun olur mu?cunku sistem topladım sadece islemci kaldi
  10. N

Merhaba öncelikle teşekkürler fakat aklıma takılan soru bios default olarak taksam sistem açilicakmıdir? Ve bazi chipsetlerde çalışacak şartı falan gibi bisey duymuştum.
  11. N

Bu anakart var bende daha islemci almadım,i5 13600 alsam görür mü? Msi nin sitesinde uyumlu olarak görünüyor ama ilk kez sisteme takacağım icin bios default olarak takmış olsam sistem açılırmı?
  12. N

Msi h610m-b Ram Uyumu

Çok teşekkür ederim
  13. N

Msi h610m-b Ram Uyumu

Ram almak istiyorum ileriye dönük 32gb almak istedim ama 2 slot var ve 64 gb ram desteği var.2 slotta 16x2 ram taksam olur mu? 3200 cl16 ddr4 olarak.Islemci i5 12400f
  14. N

Egzoz Fanı Tavsiyesi

Beyler gamebooster gb-pr020bb kasam için egzos fanı bakiyorum.Argb olacak şekilde egzoz fanı için oldukça yeterli olucak 12 veya 14 cm lik fan tavsiye edermisiniz? Cooler master halo beyaz egzoz fanı için olur mu? Veya akasa vegas urunleri
  15. N

Msi h610m-b 32 gb Desteği

Forumda yeniyim kusura bakmayın yanlış yere açmışım.
Top Bottom