noadaffy isimli üyenin son içerikleri

1. noadaffy

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Bu mouse kronik sorunlu tekerleği bozuluyor 2 adet vardı 2 side bozuldu garantiye gönderiyorsun yapıyorlar ancak alt etiketini söktükleri için bu seferde mousepadde düzgün kaymıyor eski haline gelmiyor
  2. noadaffy

Bilgisayarda aniden görüntü gidiyor kasa çalışıyor

yine gitti https://drive.google.com/file/d/1-8EneB3Kfv-cgON_Kg_aJUFZZm43F2C1/view?usp=sharing 1706308161 Walla hocam driverlar güncel anlamadımki 3 monitör var 32-27-27 2 sinide söktüm suan bakalım bide böyle deniycem ama minidump okuyan birisi varsa ise yardımcı olacaktır diye düşünüyorum
  3. noadaffy

Bilgisayarda aniden görüntü gidiyor kasa çalışıyor

Arkadaşlar merhaba r7 7800x3d 3080 Asus rog ekran kartım var Msi 3080 vardı ondada aynı problem vardı sorun kesinlikle ekran kartı değil yani buna eminim. Ancak anlamadıgım konu görüntü gidiyor bazen reset atmış oluyor bazende hiç görüntü gelmeden kasa öylece calısıyor kendim resetliyorum...
  4. noadaffy

Gigabyte 4070 Gaming almalıyım kendi kartım 3080 detaylar içeride yardım lütfen

bende baktımda 4080 lere cok para istiyorlar garip şekilde alternatif ne gecilebilirki acaba https://www.epey.com/ekran-karti/karsilastir/607415-865384/msi-geforce-rtx-3080-gaming-x-trio-10g_gigabyte-geforce-rtx-4070-gaming-oc-12g/
  5. noadaffy

Gigabyte 4070 Gaming almalıyım kendi kartım 3080 detaylar içeride yardım lütfen

Arkadaşlar merhaba kendimde msi 3080 gaming x var Gigabyte 4070 gaming ekran kartı denk geldi sizce mantıklımı yoksa üstüne koyup 4080 felanmı beklemek mantıklı fark varmı acaba 10 bin farkla değermi yada öyle diyim...
  6. noadaffy

🔥İndirim 🔥🔥🔥Hawk Gaming Chair Future IT Kumaş Oyuncu Koltuğu 6499₺ 🔥🔥🔥

hiç tavsiye etmem future aldım sert baba futureden 2 yıl önce 2 bini aldığım normal oyuncu koltuğu kendi imlatcısı sitelerden gidip o koltuk daha rahat herkes xdrive diyor hawk önermiyorum
  7. noadaffy

🔥İndirim Casper Excalibur M.E238FIF-D 23.8" 200HZ 1MS 300NIT Fast IPS Monitör 3.799TL

Arkadaşlar kacırdığınız nokta eski serisi VA paneldi bu FAST İPS sizdeki monitör değil ha kalitesi nasıldır bilmem ama yeni sürüm bu
  8. noadaffy

🔥İndirim Asus ROG Strix G16 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060 165 HZ 45.000 TL

Aynen yeni modelleri güzel buda iyi fiyat geldi bana ona vereceğine buna vermen daha mantıklı gibi 150w swicx vs https://www.trendyol.com/hp/victus-16-r0009nt-7p6k6ea-i7-13700h-16gb-512gb-ssd-8gb-rtx-4070-144hz-16-1-fhd-freedos-gaming-p-742850520?merchantId=361546&filterOverPriceListings=false
  9. noadaffy

RAMPAGE İNDİRİMLERİ !!! GECE PAZARI CÖKKK :D

Üyelik yokki iptale bakak bunlar kafayı yemiş bunu yapmayada hakları yok thh ne diycek bakalım kart iadesini bile takip edemiycez :D
  10. noadaffy

Gardas şifreyi bile sıfırlamıyor :D üyelik yok harbi adamlar bu forumdan benimi takip etti elebaşlık yapıyor diye hahah
  11. noadaffy

Üyeliğine girebilen varmı :D üyeliği silmiş bu manyaklar harbi thh yolu gözüktü
  12. noadaffy

Aynen onun gibi 5-10 tane daha var :D komple gezdim olanları ekledim zaten konuyu acmadan önce bazıları öyle burda işte herkes hata ediyor arkadaşlar DA FORUM bizim için kıymetli herkes birbirine yardımcı olsun konuyu acsın ilk baktığım yer PAZARYERLERİ oldu mesala N11 - trendyol hepsiburada XML...
  13. noadaffy

Aynen hocam yukarıdaki ürünler için başvurulabilir direksiyon için bir şey diyemiyorum denemek isteyen şansını denesin yine
  14. noadaffy

Direksiyon için bir şey diyemem ama bu ürünler mantıklı :)
  15. noadaffy

Bende hiç olmadı hepsinden 1 adet aldım 1702093084 Garip walla sözleşmeyi indirseydin keşke indirdiydim ben zaten 30 dk önce :D
Top Bottom