• noby
      noby, Sistemim bu ekran kartını kaldırır mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Büyük ihtimalle bu sistem beni uzun bir süre idare edecektir. Zaten yüksek sistem gereksinimi olan oyunları oynamıyorum. After Effects'te de bir problem...
    • noby
      Sipariş verdim galax 4060 psu için param yok şuanda. 500W çalıştırır umarım. Eğer daha iyi olacak diyorsanız ilerleyen zamanlarda da psu alayım...
    • noby
      Aslında satabilseydim, 1-2 aydır her platformda ilanım var ama ne yazan var ne arayan. Şu anda acilen tasarımla uğraştığım için 4060 almam lazım...
    • noby
      Teşekkürler Peki bu sisteme dediğim gibi 4060 eklemek mi yoksa bu sistemi satıp aşağıdaki sistemi almak mı daha mantıklı...
    • noby
      noby, Ekran Kartı kategorisinde Sistemim bu ekran kartını kaldırır mı başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba, ben şuanda apu bir sistem kullanıyorum sistem aşağıdaki gibidir: Ryzen 5 Pro 4650G İşlemci Asus PRIME A320M-K Anakart 16GB 3200Mhz RAM 500W PSU...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,311
Üyeler
145,365
Son üye