NoDiggy112 isimli üyenin son içerikleri

1. N

corsair hs80 için yardım

memnun değilim hs80 den iade ettim
  2. N

Müzik Kalitesi iyi ve Oyunlarda ses kasabileceğim Kablolu kulaklık

Kablolu ses kalitesi iyi ve ses yüksekliği iyi bir kulaklık arıyorum 1.Önceliğim Müzik ve dizi filmlerde ses kalitesi iyi olması 2. önceliğim oyunlarda ses kasabileyim Hyperx cloud 3 almayı düşünüyordum oyunlarda ses kasma konusunda çok iyi deniyor ama müzik konusunda çok kötüymüş (Daha önce...
  3. N

Hangi kulaklığı almalıyım

Razeri 7.1 konusunda baya övüyorlar razer 7.1 konusunda iyidir
  4. N

Çözüldü✓ Corsair hs80 ses ayarı Veya kulaklık Önerisi

En son sürümde diyor güncelledim ama niye böyleki 1710891506 Windows 10 mu kullanıyorsun win 11 e geçmiştim onla alakalı olabilirmi
  5. N

1710889295 O kısımda bi tuşa basamıyorum nedense ben
  6. N

stereo ayarı nerden açılıyor
  7. N

hs80 ni tekrar almam cloud 3 ü alabilirim belki o güzel geldi .Kablosu çıkarıp takılabilir model olsaymış on numara olurmuş bazen kablolarda sıkıntı olabiliyor zamanla o yüzden
  8. N

Kablolu modeli 2800 civarı olmadı buda alınabilir.Kablosuza çıkınca baya bi artıyor fiyatları birazda ses kalitesi düşüyor gibi geliyor bana kulaklıklarda konforlu oluyor ama bilemedim
  9. N

Corsair hs80 wireless modelinde kulaklığı aldım fakat ses kalitesi çok kötü geldi yerli yabancı bütün forumlarda gezdim ses ayarlarına baktım herşeyi denedim fakat kalitesiz geldi bana Rampage Drop plus kullanıyordum onun ses kalitesi bile bu kulaklıgın baya üstünde geldi 5k vermeme rağmen(İade...
  10. N

2024 Oyuncu Kulaklığı Tavsiye , Alınır Mı?

Corsair hs80 ini almanı önermem ben aldım 2 3 gün oluyor denemediğim ayar kalmadı ama ses kalitesi aşırı kötü .Rampage drop plus kullanıyorum çok önceden almıştım şuan 1600 fln ondan bile kalitesiz geldi sesi.Wireless modelini 5k civarına almıştım indirimde tavsiye etmem
  11. N

corsair hs80 için yardım

Aynı sorun bendede var bügün elime geçti.Rampage drop plus kullanıyordum onun sesi gayet iyiydi fakat corsair hs80 in sesi baya bi kalitesiz geldi her türlü ayarları denedim araştırdım ama tatmin etmedi
  12. N

Lenovo Legion Monitör alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-r25i-30-24-5-fhd-0-5ms-165hz-180hz-o-c-2xhdmi-1xdp-audio-out-freesync-premium-vesa-siyah-ips-monitor-67b7gacbtk-p-HBCV000059XX6H?magaza=Hepsiburada Bu monitörü almayı düşünyorum özellikleri tasarımı fln çok hoşuma gitti kullanan varmı alınır mı? sizce
  13. N

4k civarı monitör önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-vp249qgr-23-8-144hz-1ms-analog-display-hdmi-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000RRJ7L?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJ%C4%B0...
  14. N

Epic Games Oyun önerisi

Bir miles morales bende yok bide rdr .Miles moralesi çok seven yok gibi gördüm kısa sürüyor deniyor o yüzden bilemedim
  15. N

Epic Games Oyun önerisi

Bütçem 1600 TL ye kadar çıkabilir.Aklımda spiderman-remastered var ama kararsızım daha önce oynamadım hiç .Bana önerebiliceğiniz oyunlar varmı
Top Bottom